Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. április 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Illatjegyei: cseresznye,gyömbér,lime,narancsvirág,lonc,jázmin,ámbra,cédrusfa,pézsma

Palomita

2020. március 14.

Gondtalanság, szabadság, jókedv a köbön:) Igazi tavaszváró finomság, farmerszoknya zsebébe csempészett savanyúcukorka, kacérság, fiatalság, csupa-csupa bűbáj. Végre egy nemtucat-rózsaszín illat, mondjuk Givenchyéktől ezt el is lehet várni. A pasik is imádják, de nehéz is nem szeretni ilyen roppanós, ínycsiklandó összetevőkkel. A cseresznye sajnos rajtam háttérben marad, de a fehérvirágok, a gyömbér és a lime pimasz, friss triója kárpótol érte. Tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Erikaaida

2019. szeptember 8.

Kellemes lime-os cseresznye illat, de félóra elteltével gyakorlatilag semmit nem érezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Timi8

2019. március 28.

Bájos, ártatlan és gondtalan. Tavaszi-nyári fincsiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Bájos, ártatlan és gondtalan. Tavaszi-nyári fincsiség.

mariann33

2018. október 27.

Régi vágy volt a megszerzése:)Amikor megjelent,akkor szagoltam egyszer,de a mai napig jól emlékeztem rá,hogy mennyire tetszett:)
Igazából úgy tudnám jellemezni,hogy Chanel Chance eau tendre vonalon mozog,a tartóssága sem marad el.Viszont nem hogy nem dominál a cseresznye,én egyáltalán nem érzek ki külön cseresznyét..
Születési idejét tekintve meglepően modern,mintha csak tegnap kreálták volna!Maga az illat,a design,nagyon mai!
Üdítően kellemes,"fiatal NŐ"illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Üdítően kellemes,"fiatal NŐ"illat!

szucsnecsilla

2018. június 28.

Most tudtam vásárolni egy 50 ml-st nagyon jó áron és imádom-imádom. Tényleg nagyon erősen dominál benne a cseresznye, de van benne valami frissesség is. Érdekes, hogy nekem mennyire nem jönnek a virágok, csak a gyümölcsök.
Igazi Givenchy, de az új vonalat képviseli, nem öreglányos. Bár nekem a régiek is finomak, csak máshogy. Ezt a parfümöt fiataloknak is ajánlanám. Az biztos, hogy most rá vagyok gyógyulva a csuklómra, 15 perce illatozik és nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

Lin

2018. április 10.

3 dolog jutott eszembe: ropogós, gyömbéres, pezsgő😏
Semmi esetre sem az a tipikus gyümölcsös illat. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 10.

3 dolog jutott eszembe: ropogós, gyömbéres, pezsgő😏
Semmi esetre sem az a tipikus gyümölcsös illat. Nagyon tetszik!

6vilag

2017. november 12.

Hát, ha valaha veszek ilyen parfümöt, a vásárláshoz az iránymuttást az alábbi leírás maximális megadta. Ez alapján csak elképzelni próbálom, hogy milyen lehet.
Soha sem illatoltam még, az üvege elbűvölen bájos és ugyanakkor elegáns is. Él róla egy kép bennem, talán el tudom képzeln és persze csak jókat képzelek. Annyira sajnálom, hogy nem tudom valahol megillatolni, mert már eltűnt a polcokról. De lehet még rendelni. Talán leszek elég bátor hozzá.
Nem tudom ez mennyi csillagot ér, csak a Zanzara véleményét akartam külön magasztalni. Általa legyen 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

Zanzara

2015. július 18.

Gyönyörű illat. Lágy, mint egy szellő, finom, roppanós, mint a cseresznye, ugyanakkor kacér, sokat sejtető...
Ezt jól szemlélteti a következő esetem is:
Biciklivel igyekszem egy előadásra, előtte 3 fújás otthon ebből a kis csodából. Pár perc után mellém szegődik egy helyes fiatalember, hogy szeretné megköszönni az élményt, mert ilyen finom illatot nőn még nem érzett. Ennyi. Megköszönte. És én is köszönöm Givenchy! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

Ezt jól szemlélteti a következő esetem is:

csillag

2012. április 10.

Hercegnős Givenchy illat, sajnos csak a douglasban kapható, meg gondolom nagyobb parfümházakban, müllerben nem, elvileg 2-3 éve nyár előtt jelent meg nálunk, ha jól emlékszem, és akkor is csak limitált kiadásban, én akkor vettem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.