Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2020. december 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád virágos

Összetétel Afrika-i narancsvirág, Mandarin, Alma, Jázmin, Ylang- ylang, Fás jegyek, Pézsma, Vanília

Bontatlan ritkaság ❗Givenchy Dance With Givenchy
Ár: 22.000 -/ 50 ml új , Eladó: Csokri
Állapot: Új celofános , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Üvegében, Givenchy Dance With Givenchy
Ár: 17.500.- , Eladó: Ritalinka
Állapot: 50 ml/kép szerint, Helyszín: Budaörs, fizetés: posta, Foxpost, személyes átvétel Budaörs, időnként Bp.

Swenja

2019. november 11.

Márka hű vagyok,gondoltam ez a család már meggyőzött,igy kipróbálom ezt az illatát is,valami nyári üde illatot kerestem,ami nem gyümölcsös illat.Különleges nyári édes és friss illat egyszerre,tartós is.Viszont nem volt szerelem ,igy ha elfogy nem veszek többet.Viszont már 30 éve használom az Eau Torride parfümjét,ami szerelem volt a múltban jelenben és a jövőben is,bár nagyon nehéz már hozzájutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

szucsnecsilla

2018. március 27.

Nagyon imádom, a jármin egész nap érződik. Nekem a vanilia is hangsúlyos. Olyan körbeölelős, ha hirtelen fordulok érzem magamon, pedig ez ritkán jön össze, hogy valami nem tolakodós, de mégis érzik még délután is, pedig csak reggel fújok.
A másik ami miatt imádom, hogy hajmosás után is érzem az illatát a hajamon. Ezt ezen kívül csak két másik Givenchy parfüm
esetén tapasztaltam. (Givenchy III. és az Ange ou Demon) Szóval csillagos ötös!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

illatvarázs*

2013. október 22.

Számomra az első szippantások meglepetéssel teltek el, mert sokkal könnyedebb illatra számítottam. Amúgy nem baj, hogy nem olyan, mint amit vártam, mert annál sokkal jobb! Egyáltalán nem a tipikus rózsaszín illat.
Egy igazi, szépen megkomponált, mély, tartalommal megtöltött illat. Virágos; tehát nem kell semmi különleges, titokzatos, egyedi illatra gondolni, de ebben a kategóriában - és főleg a mai parfümdömping korában - igazán dicséretre méltó alkotás. Könnyedén elegáns, modern klasszikus.
Én spec. az almát egyáltalán nem érzem, de az ylang-ylang, narancsvirág, jázmin nagyon finoman érezhető és hihetetlen jó arányokban van jelen. Ezek pedig olyan virágok, hogy nem különösebben rajongok értük, főleg, ha ki is érzem egy parfümből... és most mégis, annak ellenére, hogy ezeket határozottan kiérzem; tetszik, főleg mert ott lapul a mandarin frissessége is. Majd idővel lesz egy enyhe fás alapja, ezzel van megkoronázva az illat.
Szóval szép, de azért nem az én világom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.

Szóval szép, de azért nem az én világom.

biolumi

2013. október 6.

Miniparfüm formájában birtokoltam. Annyira finom és tartós illat! :)

Nem is tudnám kategorizálni,ezt meg kell illatozni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Miniparfüm formájában birtokoltam. Annyira finom és tartós illat! :)

Nem is tudnám kategorizálni,ezt meg kell illatozni.. :)