Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annama, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

1980-ban született virágos, nyári, vidám és elegáns illat. Az üvegét Ateliers Dinand tervezte. A parfümőrök: Daniel Moliere és Daniel Hoffmann.

Fejjegyek: grapefruit, mandarin, narancs, bergamott, menta, piros bogyós gyümölcsök

Szívjegyek: ylang-ylang, jerikói lonc, jázmin, nárcisz, tubarózsa, gyöngyvirág, rózsa, ciklámen, írisz gyökér

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, cédrus, tölgymoha

annama

2013. június 10.

Az ebay-en beszereztem egy üveggel, kiváncsiságból, mert nagy a rajongótábora, és már nem lehet kapni. Sajnálom, de nekem nem fog hiányozni. A reklámfotói nagyon találóak az illathoz, vidám, fiatal, sötétkék-vörös-fehér elegancia a 90-es évekbôl, egyszerû üvegben.
Nos, elsô szippantásra borzasztó húsvéti locsolókölnit éreztem, majd pár perc múlva virágos, luxus nyaralás képeit idézte fel bennem egy régi filmbôl. Nápolyba képzeltem magam, ahol tûz a nap, és a parton állva érezni a Capri felôl érkezô, sós párával keveredô, gazdag virágillatot. Igen ám, de én Nápolyban vagyok, ahol a citromos, bohókás illatfelhô összekeveredik a sikátorok macskahúgyszagával. Élménynek nem utolsó, de nekem kicsit sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.