Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-ben megjelenő édes illat. Az orr mögötte Dominique Ropion.

Fejjegyek: meggy, francia sütemények

Szívjegyek: rózsa, narancsvirág

Aljegyek: keserű mandula, vanília, karamell, nősziromgyökér

Fújós: Givenchy Live Irrésistible Délicieuse
Ár: 3.500 Ft+szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvétel nem lehetséges)
Givenchy Live Irrésistible Délicieuse 30 ml
Ár: 13.000 HUF , Eladó: Morcinella
Állapot: Alig használt , Helyszín: Budapest XIII. kerület , fizetés: Személyes átvétel

wallflower87

2020. augusztus 26.

Az üvege szerintem csodaszép, nagyon jól mutat a polcon. Az első 10 percben nagyon különleges, sütis, meggyes-marcipános cukiság, tényleg mint egy cukrászda. Sajnos azonban ez a kezdés nagyon hamar átmegy egy jellegtelen 'édesparfüm' illatba, ami rólam egyszerűen teljes egészében elszublimált 2 órán belül..szerettem volna szeretni, de így nem láttam értelmét megtartani...kár érte.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Nettuska

2020. augusztus 6.

Szeretem. Nekem minden benne van az illatban meggy,süti,karamell, mandula, sőt még marcipánt is érzek pedig az nincs is az összetevők között. Imádom a givenchy illatokat,végre sikerült üvegében is beszereznem,amit ezúton is köszönök. Eddig csak télen volt lehetőségem használni fújós formájában,és ebben a melegben magamra is fújtam,de nem volt kellemetlen nagyon szépen illatozott rajtam most is.❤
Tartóssága rendben van, az én bőrömön sajnos nincs olyan illat,hogy reggel egy fújás és este is érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Morcinella

2020. július 1.

Odavagyok az édes illatokért, így azonnal megfogott. Meglepődve olvastam a kommentek között, hogy nincs is benne marcipán, pedig az én orrom szinte csak azt érzi... :D
Elsőre nagyon intenzív édes lehet sokak számára, de utána szépen finomodik az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Erikaaida

2019. augusztus 27.

Meggyes-sütis az elején, utána tömény tejes karamella. Otthon elfújkálom, de a munkahelyen nem akarok ilyen illatú lenni. Nem tartós, de mégis kell. Szeretem Givenchy-t, nincs szívem lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

kissagi19

2019. január 13.

Úgy szerettem volna, ha rajtam is mandulás-sütis illata van. Teljesen lelkesen próbálgattam.
Ám sajnos az orromnak nagyon mű. Mű aromás mandula, műanyagos édesség. Ragadós, erős, terjengős. Nálam csak 2 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

googles

2018. szeptember 10.

Isteni mandulás illat, finom sütis, marcipános, meggyes. Mégse émelyít, persze ez változó, mert ilyen illatra se mindig vagyok ráhangolva. De ez ez szuper darab! Listás.

Ui. Ma a parfüm-ámokfutás fogalmát valósítottam meg. Csak jól esett leírni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Ui. Ma a parfüm-ámokfutás fogalmát valósítottam meg. Csak jól esett leírni.

Asianlover

2018. szeptember 5.

2018. szeptember: nagyon megszerettem. Nyári estéken is fújtam egyszer-egyszer, és most az ősz beköszöntével is az első a sorban. Kedves, fiatalos gourmand illat - sajnos el is gondolkodtam, nem nőttem-e én már ki ebből ... - kitűnő tartóssággal. Abszolút kiállta a próbát!

2018. március Update: kb. pont egy éve van a piacon, és ezidő alatt elérte, hogy úgy beegye magát az agyamba, hogy tegnap végül - tekintettel a szuper Müller akciókra - haza is jöjjön velem egy 30 millis.

Azóta se találkoztam ennél finomabb gyümölcsös gourmand illattal (kivéve a Scandalt, ami még ősszel befigyelt a kosárba, de van rá mentségem, az mézes pacsuli, ami beláthatjuk, teljesen más kategória :D). Nagyszerű a tartóssága, hatósugara is kellemes, nem egy akkora illatbomba azért, mint a Scandal.

Számomra egyetlen negatívuma az üveg. Egy formatervezési katasztrófa! Olyan szinten nem tudni harmonizálni az imidzzsel és a beltartalommal, hogy az már citrom díjat érdemel. Über gagyi! Főleg a kupakja. A legkisebbet választottam emiatt, az még a legkevésbé ronda műtárgy.

2017. szept. Nagyon jó! Irtó édes, műcseresznye :) ami egész sokáig bírja, aztán egy kellemes mandulás-vaníliás, éppen csak fűszeres gourmand álomba vált. Nem annyira fojtogató, mint a LVEB. Ha a Prada Candy Gloss nyár, akkor ő szerintem ugyanennek a téli pandantja (elnézve az illatpiramist, nem sok a különbség). Talán ebbe még bele is férek életkorilag, kicsit már felnőttesebb, meg azért erre a gourmand dologra még 30 fölött is van mentség. Ennek ellenére nem őt vettem most meg, hanem a SCANDAL lett a befutó. Valahogy vele is úgy vagyok, mint a Splendida Iris d'Or-ral, hogy jó-jó, de mégsem a befutó, csak második helyezett. Egyszer szerintem megveszem, de nem idén lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Domini26

2018. július 17.

Igazi feminin illat. Édes, gyümölcsös. Én nagyon érzem benne azt a bizonyos süti illatot is. Nem egy korszakalkotó, felejthetetlen illatfelhő, az igaz. Viszont tökéletes nyári édesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Piri11

2018. április 2.

Kis fújósom van belőle. Nem egy korszakalkotó, de szerintem szerethető illat. Persze azért túl nagy elvárásaink ne legyenek, hiszen ez is egy trendi illat. Illeszkedik a kis finom vagyok, kis édes vagyok, kis szerethető vagyok vonalba, amit sok mai illat szerintem képviselni próbál. Szóval, aki szereti az ilyet, az bátran próbálkozzon vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 2.

mokojka

2018. március 19.

A vélemények alapján egy meseszerű édes-kedves illatra számítottam, amilyen illatú mindenki lenni szeretne. Háát, ehhez képest,ez a parfüm ettől nagyon-nagyon messze van. Semmi különleges nincs benne. Kifújáskor édeskés,de nem tart sokáig, az én bőrömön hamar átvált valami pacsulis "illatba". Tartósságával is vannak problémák. Ennyi pénzért sokkal finomabbakat lehet már kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.