Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. június 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Tengeri, aromás, ózonos, sós, vízes jegyekkel. Az illatot Alberto Morillas és Ilias Ermenidis alkotta 2000-ben. Fejjegyek: dinnye, tengervíz, jázmin, szívjegyek: bors, alapjegyek: cédrus és pézsma.

Az Oblique sorozat másik két tagja a Play és a Rewind.

Ár: 5500 , Eladó: kingaorsolya
Állapot: Fél fújás mindegyikből hiányzik, Helyszín: Budapest, X., fizetés: Személyes átvétel, posta

Zsedit

2020. június 10.

Zseniális nyári illat, valóban csupa tengerparti jelleggel, de én nem ez vagyok, hiába tetszik. Tartós, nyári illat, a kék kedvelőinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

googles

2019. február 14.

Nálam első holtversenyben Jesús del Pozo Esencia de Duende parfümjével. Több üveggel kellett volna vennem annak idején, nem csak azt az egyet vagy kettőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.