Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lauran, Módosítva: 2014. november 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

• Rendkívül könnyed textúrája kényelmes viseletet ad
  • Lágy-fókusz anyagokkal láthatóan finomítja a bőr textúráját és elfedi a tökéletlenségeket
  • Hidro-mágneses komplex-el táplálja és kiegyenlíti a bőrt sejteket
  • SPF 20-al védi a bőrt a káros UV sugarak ellen
  • Egyenletes, sima, hibátlan, ragyogó és természetes végeredményt ad

szasziika0

2017. június 10.

A legjobb alapozó amivel valaha találakoztam! Nagyon szépen elfedi a bőrhibákat, mégse tömíti el a bőröm, nincs az a maszk hatása. Amióta ezt használom, elmúltak a pattanásaim, ami valószinüleg a helytelenül választott alapozó miatt volt. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

lauran

2014. november 16.

Esküvői sminkem alapjául kerestem hosszasan egy új terméket. Egy Dior termék és ez az alapozó állt versenyben egymással. Végül ezt választottam, és milyen jól tettem (bár gyanítom, a Dior is hozta volna a formáját). Elegant gold árnyalatban vásároltam meg, kreol bőrömhöz talán még soha nem passzolt ennyire jól alapozó, pedig sokról hittem azt, hogy szuperlatívusz. Több mint 12 órát tartja magát, miközben természetes a hatása, és a Mac blot púderével néha áthúzva, nem is fénylik át, csupán egy természetes fénye van. A fotókon remekül mutat, a bőröm vele pedig olyan hamvas, mint egy kislányé. A netes véleményeket csupán a vásár után olvastam el, és meglepett, hogy külföldi oldalakon nem igazán kap jó értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.