Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. március 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus-gyümölcsös

Fejjegy: szilva

Szívjegy: rózsa

Alapjegyek: pézsma, pacsuli

Ár: 17.000ft+posta , Eladó: biacsinora
Állapot: 75ml/kép, teszter, Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás után posta/foxpost
angelina69

2019. március 2.

Huhh!!! Ez volt az első gondolat, szó, amelyik elhagyta a számat. Korántsem negatív értelemben. Ez az illat olyan mély és sötét, ugyanakkor melengető, mint egy bordó bársony ruha. Nagyon eredeti, nem ismerek hasonlót sem. Sötét rózsa mélységes illata. Enyhe porossággal, és visszafogott púderességgel bolondítva. Nem harsány, de órákon át körbe ölel. Megfogott az egyedisége és a minősége. Ezt az illatot nem lehet napi szinten viselni, ehhez valamiféle befeléfordulás szükséges. Csak én és az illat, kettecskén. Olyan lelkületű nőkön tudnám elképzelni, kortól függetlenül, akikben megvan egy olyasfajta lelki mélység, mint amilyen mély és rejtélyes ez az illat. Nem tartom szexinek, sem dögösnek, de mégis van benne valami...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 2.

senskin

2018. július 24.

Ő is tetszik, szilvás, fustos. Buja, mégis romantikus. Boszorkányos illat, amiben ott rejtőzik a tündér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Luna1024

2017. március 18.

Ez egy újabb mestermű a márkától! Givenchy hivatalosan is felkúszott a második kedvenc divatházam helyére, ha parfümökről van szó (Muglert azért nem előzik meg). :) A Very Irresistible EDP Anyukám signature illata mióta az eszemet tudom, és az én nagy szerelmem is egy Givenchy illat, név szerint a Play Intense For Her. Épp ezért nagyon kíváncsi voltam, mire számíthatok most Givenchy-től. :)

Azt kell mondjam, szerintem fantasztikusan finom! Négy illatjegy az egész, és mind ugyanannyira érezhető, ez egy kerek egész alkotás, ahol nem tudok semmit határozottan kiemelni (ez is Givenchy sajátosság a számomra). Bár az igazat megvallva, ha nem tudnám, hogy mikből áll, azt hinném, hogy az illatpiramis minden szintjén van egy kis méz, ugyanis nekem az összhatás nagyon mézillatra hajaz. :) Kicsit édesebb, mint gondoltam, ám én szeretem az édes illatokat, így nem bánom. Nagyon telt, fülledt, erotikus, nőies illat, amit hétköznapra képtelen vagyok elképzelni, de alkalmi, éjszakai parfümnek szerintem tökéletes. Van benne valami misztikus és keleties a számomra, amitől - magam sem értem, miért - csillagos ég alatti titkos találkákra asszociálok. :) Ez amolyan feltűnő, ugyanakkor kifinomult és kicsit távolságtartó illat, ami titokzatos, misztikus aurát von viselője köré. És bár nem szeretem az illatokat korhoz kötni, valamért úgy érzem, hogy inkább az érettebb korosztály illata ez, rajtuk bontakozik ki a legszebben. Én is nagyon szeretem, de hozzám sajnos egyelőre nem illik, a Very Irresistible-höz hasonlóan nem áll rajtam sehogy sem, míg Anyukámon úgy ragyog mindkettő, mint egy ékkő. :)
Számomra őszi-téli illat: ahogy hidegebbé válik az idő, úgy lesz egyre szebb és karakteresebb. Nyirkos őszi ködben és a téli fagyban a sálamba szagolva: instant nyugalom. De tényleg.
Én érzek némi párhuzamot a Burberry My Burberry Black EDT-vel, valahogy az ott is jelenlévő rózsa-pacsuli páros ugyanazt a fülledt, kicsit csípős, keleties, nagyon mély érzékiséget jeleníti meg, mint amit ebben a Givenchy-ben érzek.

Becsüljétek meg nagyon, ha illik hozzátok, mert egy nagyon különleges társra lelhettek benne, amire mindenki felkapja a fejét, és biztosan nem érezni úton-útfélen. Givenchy-hez méltóan rajtam extra tartós is, nagy hatósugárral. Valamiért nem lett akkora szerelem, mint a Play Intense For Her (talán mert érzem, hogy még nem illik hozzám), de 1-2 fújóst nagyon szívesen elhasználnék belőle a hideg hónapokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

tina30

2016. szeptember 11.

A "" sima "" Very Irrésistible olyan finom volt rajtam,de""ő"" nekem szúrós,kissé férfias,a párom azt mondta rá,hogy ''Cif illat",mármint a súrolószeré.😀
Hol imádom,hol utálom,de inkább az utóbbi kerekedik felül😢
Ha vkit érdekel,jelezze,mert még nem tudom feltölteni.50/40 ml
Mivel egy igen intenzív és egyedi illat,s ráadásul Givenchy,nincs szívem túlzottan lepontozni. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Hol imádom,hol utálom,de inkább az utóbbi kerekedik felül😢
Ha vkit érdekel,jelezze,mert még nem tudom feltölteni.50/40 ml

Marcsi66

2016. május 18.

Csere útján került hozzám.Részemről csak annyi...UJJONGÁS de még mennyire,ahogy megkaptam csak ezt fújtam.Szexi,dögös,nagyon mély telt illat,hideg időben ajánlatos inkább,Nem egy átlagos,felfigyelnek rá,..amire azt mondjuk ..hogy piszok jó,Csábító,határozott,titokzatos,.Néhány összetevőből áll....rózsa,szilva ,pacsuli..Olyan illata van,mint amikor a szilva már fekete,..a többi elem csak fokozza a hatást.Nagyon tartós,.kb 2-3 óra után picit édeskés lesz,de fűszeressége végig kitart...MERÉSZ!!!!!!

up.leépítek,tőle megválok.,hétvégén fel is rakom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 18.

up.leépítek,tőle megválok.,hétvégén fel is rakom:)

Timi8

2016. április 2.

Nekem régi vágyam volt ez az illat! Az egyik legjobb pacsuli. Nagyon szeretem, pedig alapvetően inkább csak a pézsmás alapra "rádobált" harapnivalò gyümis (főleg málnás) illatokat kedvelem amikor melegebb az idő, és szintén pézsmás alapon az édesebb (és vagy mandulás), enyhén fűszeres illatokat, amikor már hüvi van ! Kb. ez az egyetlen nem édes illat ami vmiért mégis tetszik! Ezt az illatot nem szabad csak papìrcsìkon pròbálni, mert egyszerűen ott nem mutat. Muszáj bőrön tesztelni! Rajtam nagyon szép mentás "frissességű" a pacsulija, de egy nagyon telt, tömény, mély, izgalmas, valòdi hideg időhöz ill. kifejezetten a megfelelő alkalomhoz illő illat. Ùgy tudom, hogy nagyon kevés alkotòelemből áll, én mégsem igazán tudok kiemelni egy-egy illatot, szerencsére a ròzsát sem, viszont sajnos a szilvát sem. Ettől függetlenül ùgy jò ahogy van! Rajtam kb. 2 òra elteltével kezd csendesedni, pùderesedik kicsit be is édesedik, sokáig jelen van. Naggyonjò! Szépséges alkotás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

Bunnylove92

2015. március 12.

Nagyon dögös illat, egyik kedvenc illatjegyem a szilva, ez és a rózsa dominálnak benne. Első szaglásra azt montam, hogy jó, de mégse veszem meg. Valami miatt először én is az ilyen miniszoknyás nőkkel azonosítottam ezt az illatot. Talán a rózsa az amitől idegenkedek, pedig nagyon jól kiegészítik egymást. És azóta egyfolytában csak szagolgatom, pedig nem a kedvenceim a virágillatú parfümök. Nagyon tartós, a határozott nők illatának mondanám. Na jó, megveszem! :)
Amúgy nekem is ilyen kis tasakos mintám volt belőle, amit a magamra kenés pillanatában sikerült a szemembe spriccelni... :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

dorci993

2014. szeptember 6.

Nagyon erőteljes, határozott, nehezen figyelmen kívül hagyható illat. Tegnap fújtam belőle egyet a csuklómra, de le is kellett mosnom, pont olyan fejbevágós, tömény, mint emlékeztem rá. Többszöri szappanos sikálás után tudtam csak nagyjából levakarni, szóval a tartóssága elvitathatatlan. Télen nem volt ennyire nehéz és fojtogató, de akkor se igazán működött rajtam.... de ami a lemosási kísérlet után maradt, az nagyon finom volt, viszont nem használhatom mindig így, hogy felfújom és párszor megsikálom szappannal, hogy enyhébb legyen. 4* mert egyébként markáns, karakteres, és érdekes illat, eszméletlen tartós, csak nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

cingarela

2014. május 18.

Sajnos ma is bebizonyosodott, hogy a Givenchy parfümöknek nem én vagyok a célközönsége, van a parfümben valami zavaró, amit nem tudok megmagyarázni.........nem nyerte el a tetszésemet sajna :) Viszont a leszáradása szép, de összességében akkor sem választanám, ezért kap tőlem csak hármast ...
Egy plusz pontot kap, mivel a leszáradása valóban szép, akkor már a parfüm egy kicsit lenyugszik, és feltétlen tartós illatról van szó!

Igen a szúróssága zavar, mert szúr kaszabol ez a parfüm...........ezt nem szeretem benne, evalahogy nincs meg benne az az összhang, amit én mindig keresek egy parfümben.........

Még egy pontot le kell tőle vonnom, csak egyszerűen úgy tudnám a parfümöt jellemezni, hogy közönséges...........

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 18.

szeliger

2014. április 12.

1 ml mintát kaptam, sajnos nem fiolában, hanem kis tasakban, ezt nem olyan egyszerű számomra a bőrre felrakni. Első találkozáskor elkapott a "húú, eddig ezt én hogyhogy nem ismertem" érzés, klassz kis parfüm ez. Tényleg nehézbombázó, ahogy itt páran előttem már megfogalmazták. Szerintem is szexi és nőies, kb. méteres hatósugárral és igen jó tartóssággal. Nálam főleg a virágos jegyek és a pacsuli dominálnak (és ha pacsuli, akkor már mindjárt egy csillaggal több is jár neki), a sokak által említett szilva ill. gyümölcsös jegyet nem érzi az orrom. Ugyan nem fogom megvenni, de tetszik az illat és megadom az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 12.