Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. március 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

2011-es téli ünnepi kiadás.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: gyömbér, narancs, méz

Szívjegyek: fahéj, csillagánizs, rózsa

Alapjegyek: vanília

Ár: 11900 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom + postáért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

gerbaud

2013. március 16.

Annak ellenére, hogy ez egy téli - egész konkrétan Karácsony-várásra szánt - limitált :((( kiadás, nekem ő egy igazi tavaszváró gyönyörűség. Pont annyira gyömbéres, amitől kellemesen friss, pont annyira mézes, amitől kellemesen édes és pont annyira narancsos, amitől olyan szép aranylóvá válik az egész pára, hogy egyből úgy érzem magam, mintha a nyári Nap első sugarai cirógatnák az arcomat. Remekül megkomponált, tökéletes időben, finoman bújik elő a lágyan fűszeres rózsa a vaníliával, majd tartósan csücsül a bőrömbe simulva és varázsol körém fényben úszó dús kertet és csiripelő madarakat. Kissé szentimentális, de aki kívül-belül ilyen szép, azt hiszem attól nem is várhattam mást. Szerintem nagyon kilóg a többi (rengeteg!) Irresistible közül, ami nekem igazán kellemes meglepetés. Csillagos ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.