Gladoil

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2015. december 12.

Lelőhely:   százforintos boltok, online
Kategória:   Egyéb

100%-os tisztaságú citrom illóolaj.

Lisana

2019. december 14.

Nekem szuperül működik. Frissíti a levegőt, energizál. Nyáron szúnyogok ellen is használtam: magában és szúnyogriasztóhoz adva is. Így is elég jól bevált :)
Bőrön sem okozott nálam irritációt, vizes hígítás nélkül sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Bőrön sem okozott nálam irritációt, vizes hígítás nélkül sem.

ke14

2015. december 8.

Háztartási célokra használom (mosás, takarítás), krémekbe, olajokba nem tenném. Nem csodaszer, de az árát nagyon megéri. ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

1999

2014. április 15.

Én párologtatásra használtam el egy üveget. Nagyon kellemes illata van, és nagyon olcsó. Egy 100Ft-os boltban vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 15.

Rityy

2013. augusztus 19.

Igazi jó minőségű, teszteltem. Egy papírra kell cseppenteni, ha elillan és nem hagy olajos foltot akkor jó minőségű tiszta illóolaj (max sárgulhat mert a citrusoknak sárga az olaja). Felmosáshoz, öblítéshez használom egyenlőre. Majd fürdőbombát és szappant készítek vele. Akkor majd még írok. Ára tökéletes 250 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.