Gladoil

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katuska8, Módosítva: 2015. március 27.

Kategória:   Egyéb

Aprile

2017. február 1.

Sok helyen olvastam róla, hogy a 100%-os tisztaságú rozmaring illóolajnak milyen sok pozitív hatása van a hajápolás szempontjából, így gondoltam ezzel a számos helyen meglehetősen olcsón kapható kis termékkel kezdek bele a próbálgatásba. A Gladoil családot eddig nem ismertem, de ahogy elkezdtem használni a rozmaring olajukat, teljesen beleszerettem a termékbe. Mindig a hajmosás végén öblítek hajat a "rozmaringos vizemmel", és az eredmény fantasztikus. Mindig is gyorsan zsírosodó típusba tartozott a hajam, s gyakorlatilag 3 naponta muszáj volt már hajat mosnom, de mióta diófalevél teával, illetve ezzel a rozmaringos öblítéssel kísérletezem, elég 5-6 naponta hajat mosnom, és ez hatalmas teljesítmény szerintem tőle. Az hagyján, hogy a zsírosodást visszafogta, de emellett hihetetlenül puha és fényes is lesz tőle a hajam (ebben persze egy átlagos balzsam is benne van), és mintha tényleg megjelent volna itt-ott pár babahajam.:) Mindenképp érdemes szerintem kipróbálni.:)

(Az öblítő vizemben nincs semmi különös, egyszerűen felforralok kb. fél liternyi vizet, amibe 10-15 csepp rozmaring olajat csepegtetek. Hagyom kicsit hűlni, majd a hajmosás végén öblítek vele, hagyom kicsit állni, és átmosom zárásul a hajam egy kis tiszta vízzel.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.