Glam Polish

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viviennepunk, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Big 3 Free körömlakk

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernadettu

2020. október 6.

A Sagittarius van meg, a pozitív vélemények és amiatt vettem meg mert ez a csillagjegyem. Utólag tudtam meg, hogy a türkiz kő ihlette, ami a nyilasnak a köve, és valóban nagyon hasonlít.
A benne lévő glitter miatt nem egyszerű eltávolítani, 3-4 napot bírt ki a manikűröm a szokásos alap és fedőlakkommal.
Szerintem a KM piacteres árát megérte, de manapság már annyi indie márka van amit szívesebben választok mint ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Messy2214

2016. november 9.

Egy lila és egy narancssárga van meg. Nem küldföldről rendeltem,hanem másodkézből vettem itthon. Horror áron van maga lakk és a szálliítás is. A lakk maga gyönyörű,megéri amúgy az árát. Kedvenc lila lakk:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Azrail

2015. november 1.

Egyik kedvenc márkám. Sajnos itthon nem kapható, külföldi webshopokban elérhető. Átszámolva közel 4000 forintos áron vesztegetik a GP különböző kollekciós darabokat. A lakkjaik többnyire holografikusak, azon belül pedig irtó sok variáció létezik. Pelyhes, lineáris, szórt és sorolhatnám estig. A színvilága is egyedinek mondható. A tartóssága, a lakk állaga, az üveg és az ecset első osztályú. Szintén érdemes a különlegesebb árnyalatokat megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 1.