GlamOriginal by Nature

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ladybug42, Módosítva: 2019. november 21.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A GlamOriginal sminklemosó egy igazán ápoló összetevőkből készült termék. 2in1, hiszen arckrémként is kiváló. Bőröd számára nélkülözhetetlen anyagokkal van tele, mint például a damaszkuszi rózsavíz, melyet kifinomult illatáról ismerhetsz meg. Emellett még bőrfeszesítő, ránctalanító hatásáért kedvelik. Másik összetevője az avokádóolaj, mely segíthet az öregedés jeleinek halványításában. A sminklemosóban található C-vitamin felüdíti bőrödet, az E-vitamin bőröd vitalizálásáért felel. Tettem még bele szkvalént, mely a Q10 alapanyaga, és olívaolajból nyerik. A termék kétfázisú, ez azt jelenti, hogy nincs benne emulgeálószer, így az olajos, és vizes rész elkülönül a flakonban. Ezért kérlek, hogy minden használat előtt alaposan rázd fel.

Ildicke

2017. július 18.

Ha valakinek olyan száraz a bőre, mint nekem, akkor nagyon ajánlom. Olyan jó puha lesz utána az arcom, hogy krémet valamikor el is felejtek tenni rá. Szépen leszedi azokat a cuccokat, amiket én használok. Csak nem szabad elfelejtenem, hogy mindig fel kell rázni. Mondjuk ez előtt Alverde lemosót használtam, az is ilyen felrázós volt, de attól nem lett ilyen puha a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.

Antioxidánsok: Squalene, Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil