Glitter Gal

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Könnyen és egyenletesen felvihető, kiváló minőségű alapanyagokból készült termék. A rendkívül látványos holografikus hatásról a világ minden tájáról származó összetevőkből készült apró holografikus szemcsék gondoskodnak.

vivuss87

2013. március 28.

Már annyira régóta vágyom rá. Végre megrendeltem a Fukszia színűt. Mondhatnom: gyönyörű, nem okozott csalódást. 2 rétegben kentem fel, elsőre szolid kis rózsaszínnek tűnik, de ha éri egy kis fény, megcsodálhatjuk a csodás holo hatást. Villanyfénynél is ütős, napfényben egyenesen gyönyörű lehet.
Az ecsete nem túl vastag, de pont jó. A lakk remekül terül, könnyű felvinni, nem gyűrődik, nem csíkoz, és ami nekem feltűnt, nincs annyira büdös, körömlakk szaga. Viszonylag hamar szárad. Na nem egy 1 sec lakk, de hamar:) Egyetlen hátránya, az ára,ez a példány majnem 3880ft volt postával együtt. De olyan SZÉÉÉP
4 napig fedőlakk nélkül bírja, csak 1 körmömön kopott meg a vége. Most egy pink lakkra kentem, valami eszméletlen szép:) Sötétlila lakkon pedig egyenesen gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

c_andersen

2013. január 30.

Lizard Belly van meg, csodálatos! Én egy külföldi web áruházból vettem, fele áron van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 30.

judit0310

2012. december 9.

Bár nem igazán az én világom...de ennek nem lehetett ellenállni...kénytelen voltam venni egy párat :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 9.

Dorjee

Korcsoport: >54
2012. november 22.

Én is a webáruházból rendeltem, és nagyon tetszik. A Feather, fehér gyöngyházas van nekem és szép, elegáns. Tettem rá kis fekete kövecskéket a kisujjamra. Tartós, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 22.

o0.rebekap.0o

2012. november 22.

Az ezüst van meg, kicsit sűrűbb állagra számítottam. Rózsaszín lakk föle használom, mindenki megcsodálja, egyedi, még senkin nem láttam ilyen lakkot :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Erzsi73

2012. október 23.

Imádom!
Minimális beltéri fénynél, villanyfénynél is látható a holo hatás.
Nagyon jól kihasználható fedőlakként is, megunhatatlan darab.
Viszonyítási alapom egy Nubar holo lakk, a Glitter Gal sokkal-sokkal szebb.

21 új színnel bővült az itthon kapható Glitter Gal lakkok kínálata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 23.

Imádom!
Minimális beltéri fénynél, villanyfénynél is látható a holo hatás.
Nagyon jól kihasználható fedőlakként is, megunhatatlan darab.
Viszonyítási alapom egy Nubar holo lakk, a Glitter Gal sokkal-sokkal szebb.

21 új színnel bővült az itthon kapható Glitter Gal lakkok kínálata :)

suti_muti

2012. július 2.

A 10 to midnight van meg, az ezüst pedig úton. Gyönyörű lakkok, de tényleg nem a legolcsóbb árkategória, viszont más márkák igazi 3D holo lakkjai se olcsóbbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Ani

2012. július 2.

Az ezüst van meg és a fukszia, minden héten egyszer fel kell kennem valamelyiket.
Tartós, jó az ecset, és a holo hatás csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Tartós, jó az ecset, és a holo hatás csillagos ötös!

wishes

2012. április 27.

2 rétegben tökéletesen fed, tartós, nem pattogzik, de 2-3 nap után elkezd diszkréten megkopni a köröm végein, viszont ez szerencsére nem túl látványos. Fedőlakkal akár 5-6 napig is kihúzza.
Nekem árnyékban is nagyon tetszik a színe, egész visszafogott, napon meg pazar!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Nekem árnyékban is nagyon tetszik a színe, egész visszafogott, napon meg pazar!