Glory

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: unicole, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Holt-tengeri iszap természetes nyomelemek koncentrációját tartalmazza, amelyek fontos szerepet játszanak az idősödő bőrsejtek regenerálásában.
Kisimítja a finom ráncokat, így az arc egészségesebb, fiatalosabb lesz.
A Holt-tengeri arcpakolás természetes megoldást nyújt a bőrproblémákra, és serkenti a vérkeringést. Ez a leghatásosabb természetes bőrfeszesítő.

A megtisztított arcra vigye fel, a szem száj környékét kihagyva és hagyja hatni 20 percig, majd mossa le langyos vízzel.

Normál bőr esetén használható minden másnap, érzékeny bőr esetén hetente egyszer és száraz bőr esetén csak 1-2 percig hagyja hatni, aztán mossa le.

Démonka91

2017. január 29.

Jó tanács: fel kell zárni használat előtt!
Kicsit csíp, meg piros lesz az arcom kb fél órát utána magától elmúlik. Ez gondolom a méregtelenítő hatása miatt van. Viszont szép egyenletesen lesz utána a bőröm és a patikat is pik-pak leszárítja egy ilyen 20perces használat után. Az utóbbi ami miatt megvettem és abban nagyon jól szerepel. Ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Jó tanács: fel kell zárni használat előtt!

pronto

2016. június 11.

Semmit nem pontoztam le soha, de ezt most muszáj! Először is jó tanács: fel kell rázni használat előtt! valahogy ketté válik a víz és a sár és mikor kinyitottam szétfröccsent, mintha telibe f*sták volna a mosdókagylót és környékét.
Nekem egyáltalán nincs érzékeny bőröm, soha semmi nem irritálta még. Ez mart mint a veszedelem, aztán mikor lemostam lángoló vörös lett a fejem! Nem győztem aloe firsttel fújkálni. 2 órája történt, még most is vörös. Remélem reggelre elmúlik. Azt hiszem nem merem többé használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

sakt

2014. december 16.

Én hetente egyszer használom ezt a maszkot, mivel száraz bőröm van, viszont gyakran jönnek ki rajtam pattanások. Sztem hatásos, szép simává varázsolja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

mici28

2014. április 22.

Én is a az arcradírozó szappannal együtt használom és meg vagyok vele elégedve. A Glory termékek nagyon jó áron vannak más Holt-tengeri kozmetikumokhoz képest. És egyre több gyógyászati üzletben lehet megvásárolni. Már patikában is láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

KKIvett

2014. március 30.

Bar nekem a bororegedes meg nem problema, ezt a maszkot es az iszapszappant hasznalom, es nagyon jok! Regebben volt, hogy vagyonokat fizettem holt-tengeri iszapos kezelesert, de ez jobban is megeri, es meg hatasos is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

ST

2013. június 24.

A hatását tekintve szerintem nagyon jó kis maszk, főleg így nyáron. Tisztítja a pórusokat, és kevésbé fényesedik az arcom. A használata kevésbé kellemes: a sótartalom miatt kicsit csíp, és mivel látványra eléggé ijesztő, szigorúan csak zárt ajtók mögött ajánlom! Mivel hetente egyszer használom így azért elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

Kaolin 0 0