Glossier

Ár:   $60   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 4.

Ár:   $60

Megjelenés éve: 2017

Illatjegyek: írisz, pézsma, púderes jegyek

zita.czinege

2020. augusztus 27.

Illatmintát kaptam belőle, utólag örülök, hogy nem rendeltem meg vakon. A weboldalukon ódákat zengenek róla, a vélemények alapján teljesen másra számítottam. Ez egy sportos illat, ami nekem inkább egy férfi spray-re emlékeztet. Még le is kellett mosni magamról, annyira zavart benne valamilyen tipikus férfias összetevő, talán az erős pézsma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Farnesol, Hydroxycitronellal, Limonene

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.