Goddess Garden

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Ásványi, vízálló, széles spektrumú fényvédő.

Az INCI az aktív összetevőkkel kezdődik.

im

2017. július 28.

A szemem körüli bőr védelmére vettem: azért itt mégiscsak nagyon vékony, érzékeny a bőr, ezért döntöttem egy fizikai szűrős darab mellett.

Pozitívumok:
- Bár hagy fehér réteget, eldolgozva és rásminkelve ilyen pici területen ez már nem látszik.
- Szeretem a kiszerelést: praktikus, kompakt.
- Mivel vízálló és jól kenhető, a hátamon és az arcomon lévő nagyobb anyajegyeket ezzel szoktam bekenetni/bekenni a strandon, szerintem nem árt egy kis plusz, koncentrált védelem.

Negatívumok:
- Nem a legegyszerűbb eldolgozni és fixálni rajta a korrektort: a szokásostól hamarabb összegyűrődik bármelyik darabom.
- Hiába tartalmaz többféle növényi olajat, ha előző este elfelejtem használni a Phi szemkrémet és/vagy reggel a The Ordinary Buffet szérumot, estére ez fényvédő úgy kiszárítja a szemkörnyék bőrét, hogy sír a hidratálás után.

Összességében:
Van néhány dolog, amelyről nem feledkezhetek meg: senki sem állította, hogy ez a fényvédő kifejezetten szemkörnyékre készült. (Ráadásul clara12 arra is fölhívta a figyelmem, hogy a cink-oxidtól bizony lehet szárító hatása, nem véletlenül teszik zsíros, pattanásos bőrre szánt készítményekbe is.) Tehát szerintem nem a termék rossz, egyszerűen nem erre a feladatra találták ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Pozitívumok:
- Szeretem a kiszerelést: praktikus, kompakt.

Negatívumok:

Összességében:

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters