Goddess Garden

Ár:   $22   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. július 4.

Ár:   $22
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

40 percig vízálló organikus fényvédő spray, kémiai szűrők nélkül.

Az INCI az aktív összetevőkkel kezdődik: titanium dioxide 6.4%, zinc oxide 6%

WorkingClassGirl

2017. június 21.

Ez valami borzasztó, tavaly nyáron vettem, idén tavasszal újra elő is vettem, de csak szenvedek vele, valószínű, kuka lesz, ha ideér az utánpótlás fényvédből.. :(
Foltos, lehetetlen elkenni, szétváltak a fázisok, és hiába rázom fel, használhatatlan, emiatt közel sem véd jól. Továbbra is szárít persze..

Nagy adag ásványi fényvédő jó áron. Idáig pipa. Sajnos én nem szeretem annyira használni, attól a kis levendula olajtól, amiről úgy gondoltam, nem sok vizet zavar rettenetes szúnyogriasztó szaga van, pedig én szertem a levendulát. Annak ellenére, hogy eléggé híg az állaga nem könnyű egyenletesen elkenni. Általában 10perc alatt megyszárad és nem ragad tovább, de addig a válltáskát is könnyen összekeni. Összességében jó fényvédő, baromi tartós, szabályosan sikálni kell néha zuhanyozás közben, hogy lejöljön, de nem szeretem használni, ami azért probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>