Gold Professional Haircare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: oaxaca, Módosítva: 2020. november 23.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Egyéb

A szalonkezelés egy intelligens technológia és forradalmi innováció találkozása, amely megoldást kínál a hajszerkezet tökéletes helyreállítására. Kezeléseink megoldást kínálnak a haj szerkezetének helyreállítására és védelmére.  2 lépcsős luxus hajszerkezet építő szalonkezelésünk az egészséges haj egy eddig nem ismert új világába visz el a forradalmi BIOMIMIC sejtmásolás technológia segítségével. A haj puha és kezelhető marad 4-6 hajmosáson keresztül.

Bessym22

2020. december 28.

Használtam egy tubussal de nekem nem adott annyit hogy újra vegyem. Ár - érték arányban szerintem drága. Vannak olcsóbb jobb termékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.