Golden Green

Ár:   2112 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Stella Szakáruház, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: STELLAUSER, Módosítva: 2018. július 16.

Lelőhely:   Stella Szakáruház, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító olajszérum mitesszeres, vegyes és zsíros bőrre – makadámia-, jojoba-, ausztrál teafa- és levendulaolajjal.

Normalizálja a bőr faggyútermelését, tisztítja és szűkíti a pórusokat, segíti a bőrproblémák tüneteinek megszüntetését. Megelőzi a mitesszerek kialakulását, akadályozza a baktériumok szaporodását. Egyenletesebb, tisztább, mattabb bőrt eredményez.

Szintetikus színező-, illatosító-, konzerválószer mentes.

Trixi88

2020. április 16.

Nagyon nem figyeltem az összetevőket, mikor a termékcsaládot megvásároltam :( Bedőltem az ígéreteknek, amivel kecsegtetnek. Ez az olaj teljesen jó lenne, ha nem lenne benne alkohol. De van. És szárít is. Amit felkenés után nem éreztem, hiszen nem szívódott fel teljesen, olajos maradt tőle a bőröm, ment rá a krémje is, úgyhogy olajos-krémes arclenyomatot hagytam minden este a párnámon :D Viszonylag rövid idejű használat után, kb 1 hét, már éreztem, hogy szárad a bőröm, fakó, élettelen a reggeli arcmosás után. Számomra intenzív levendula illata van, amit alapból szeretek, de nem az arcomon. Próbáltam szeretni, kísérleteztem vele, önmagában, krémjével is használtam, de sehogy nem jött össze. Nem tisztította a pórusokat, de nem is okozott pattanást. Viszont ha valami kiszárítja a bőröm, azt nem tudom megbocsátani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.

További info az összetevőről a KM-blogon >>