Golden Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2013. november 13.

Kiszerelés:   10,7 ml
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lina14

2016. március 15.

a 01 számú van meg, aminek diszkrét, opálos fénye van. a széles ecsetét imádom, könnyű (lenne) vele teríteni. azonban a lakk maga folyós, és a "tépett" opálfecnik szépen visszafolynak az üvegbe. ezáltal kevés kerül az ecsetre, és 2 rétegben jön csak ki igazán. ettől "halászós-mokává" minősül a használata, de szerintem megéri, mert utána nagyon csini kis körmöket kapunk :)
még updatelek a tartósságáról, addig 4*
Update: nekem 3 napig maradt meg a körmömön, persze ez függ az alatta lévő lakktól is, de így marad a 4*
Update 2:Megvettem mellé még a 04 színt is, mert valami gyönyörű, kéken irizáló színe van! Minden tulajdonsága az előzőhöz hasonló, de csak 100 forintot hagytam ott érte, így egy kicsit jobban szeretm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

még updatelek a tartósságáról, addig 4*

bandita

2015. július 19.

Nem kedvelem a szabályos alakú, szögletes vagy kerek, merev csillámokat, pelyheket az ehhez hasonló hatású topperekben, ennélfogva vadászom a simulóspelyhes lakkokra, mert az a háklim, hogy az effekt adjon egyfajta mélységet, térbeliséget a lakkozásnak, és a kész felületet tükörfényessé tudjam tenni fedőlakkal.
Ennek a kollekciónak a 14-ese úgy kellett már nekem, mint egy falat kenyér!
Áttetsző bázisban viszonylag sűrűn úsznak a szivárványszínben irizáló szabálytalan pelyhek, és az ecset ezekből kellő mennyiséget ki is tud varázsolni.
A körmön sem kell toszogatni a pelyheket, teszik a dolgukat rimánkodás nélkül.

Tudom, hogy a csoport nem minden tagja ilyen tökéletes, de szerintem szét fogok én még nézni közöttük, pláne ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Ennek a kollekciónak a 14-ese úgy kellett már nekem, mint egy falat kenyér!
A körmön sem kell toszogatni a pelyheket, teszik a dolgukat rimánkodás nélkül.

vtina85

2015. február 8.

Teljesen megéri az árát (akciósan 345,- Ft volt) hogy egy kicsit feldobja a manikűröm. A 02-es árnyalat van meg, többféle színű és méretű kis csillámok találhatók benne. Csak egy réteget vittem fel az alatta lévő lakkra, de az is elegendőnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 8.

nemesfalvi.adel

2015. február 8.

Nagyon szép. A végeredmény remek, az ecsettel nagyon könnyű dolgozni. Kicsit lassan szárad, de megéri, egy rétegben is nagyon szép végeredményt ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!