Golden Rose

Ár:   390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   online, Nailland
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 390 Ft

Dúsító hatású szempillaspirál

Ár: 390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

zdoreebaba

2017. január 19.

Káprázott a szemem, amikor a PinkPanda oldalán megláttam ezeket a márkájú szempillaspirálokat. Eddig legjobb esetben 800-1000 Ft-ért vagy még drágább szempillaspirálokat vásároltam. 390 Ft egy szempillaspirálért?? Nem akartam elhinni. Aztán úgy döntöttem megrendelem és úgy is lett. Kicsit beparáztam, hogy nagyon rossz minőség lesz, irritálni fogja a szemem, de pozitívan csalódtam. Tartós, gyönyörű extra hosszú, ívelt, dús szempillákat lehet vele 'gyártani'. Az eddigi lehető legjobb választásom és ennyi pénzért?! A csomagolása az egyedüli kisebb negatívum, mert gyorsan lekopik róla az írás, de ettől el tudok tekinteni, főleg, hogy mindennap használom.
Mindenkinek ajánlani tudom. A csomagolása extra cuki, a keféje is nagyon jó, az egyik oldala kicsit hosszabb a másik pedig rövidebb, amivel az alsó pillákat lehet szépen kihúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.