Golden Rose

Ár:   895 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2013. október 28.

Kiszerelés:   11,3 ml
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

CzFru

2017. január 20.

Kiváló minőség! Az ezüst és a rózsaszín van meg. Több évesek, de a minőségük nem romlott semmit. Gyorsan szárad és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Kisu

2015. július 28.

Egy élénk pink van meg,kékes csillámokkal,imádom a színét.
Magában legalább 3 réteg kell belőle,de egy hasonló színű lakkra felkenve lehet csalni kicsit. A vége hamar kopik és nagyon finomak benne a szemcsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Egy élénk pink van meg,kékes csillámokkal,imádom a színét.

Messy2214

2015. május 1.

Egy barackos árnyalat van meg. Más homoklakkokhoz képest nehezebben szárad. Nem annyira durva textúrájú. Kell a tökéletes fedéshez három réteg. Ár érték arányban egész jó.

Update: 4 napig bírta kopás nélkül mosogatás és hajmosás mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Update: 4 napig bírta kopás nélkül mosogatás és hajmosás mellett.

ludmilla

2015. február 24.

Nagyon szép lakk, viszont hamar megkopik a vége :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Nagyon szép lakk, viszont hamar megkopik a vége :/

Miliana

2015. január 17.

54 és 58 van birtokomban (lakkomlakkom Edina postjainak nyálcsorgatós képei után be kellett őket szereznem :D), sok újat nem tudok hozzáfűzni már, két rétegben tökéletesen fed, tartós mint minden homoklakk, ha ne adj isten a kritikusabb ujjaimon (jobb mutató és hüvelyk a két mumus) lepattan, csak rápöttyintek, és a durva textúra miatt tökéletes lesz a javítás. Eltávolítása nem egyszerű, én az UFO ujjas alufóliás módszerrel tüntetem el simán. Csillagos 5ös, egy tavaszi szortiment-frissítésnél talán rendelek még párat (csak rákaptam a géllakra az utóbbi időben, emiatt nem vszek új lakkokat, mert nem használom ki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Béatrice

2014. december 20.

A fehér, 70-es árnyalat van meg, mivel lemaradtam én is a Lovely Snow Dust fehérről, de nagyon tetszett, így ezt az alternatívát találtam rá. Nagyon szeretem ezt a körömlakkot, egyszerűen gyönyörű. :) Kell belőle a három réteg (vagy kettő vastagabb), de gyorsan szárad, szóval nem probléma. Árban is okés, emellett pedig tartós is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

kea

2014. november 25.

Ezüstöt és grafitszürkét vettem. Két rétegben elképesztően tartós, 5 nap után sincs sehol egy kopás, gyorsan szárad, nem túl érdes, de látványosan sand-finish. Lemosni egy rémálom, gyakorlatilag összenő a körömmel - de ezt bármelyik homoklakkomról elmondhatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 25.

LenAdam

2014. október 1.

Kicsit lassan száradtak és olyan sokáig sem voltak szépek rajtam, mint más márka lakkjai. A rengeteg árnyalat és az elfogadható ár miatt szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

godori

2014. május 25.

A 71-es számú mentás árnyalat van meg, de erősen gondolkodom a lilán is. A tökéletes fedéshez három réteg szükséges belőle, a száradási ideje átlagos és eléggé tartós is (3-4 nap). Ami negatívum számomra, hogy baromi nehéz lemosni, csak az alufóliás módszerrel tudtam leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

0kosan

2014. május 20.

58, két réteg, kicsit lassabban száradnak a rétegek, de a színe az annyira szép, hogy csak na!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bentonite 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.