Golden Rose

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tartós, pigmentált és csillámos körömlakk a Golden Rosetól. A kollekció lakkjai 90 színben kaphatóak így biztosan megtalálod a kedvencedet.

Kori

2017. október 28.

49-nagyon-nagyon apró csillámos fekete cseresznye, 57-piszkos ibolya, 85-vaníliasárga árnyalatok vannak meg, de ezekből csak az elsőt használom rendszeresen, de azt sem magában, hanem egy sötét alapra, egy rétegben. A másik kettő elég világos szín, és sajnos két rétegben nem fednek rendesen, háromban pedig az életben sem akarnak megszáradni, így számomra egyelőre használhatatlanok. Az ecsetük okés (átlagos méretű. egyenes végű), az állaguk kissé híg. A tartósságuk közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

dorinkaz

2017. augusztus 3.

Nagyon szép színekben elérhető, jó a fedése (van amelyikből elég egy réteg), tartós és még az ára is jó :D ha mázlija van az embernek a Müllerben lehet találni a leselejtezett cuccok között még olcsóbban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

laanyka

2017. február 10.

zseniális..nekem két színem van ebből a képen látható rózsaszín és egy fehér. A rózsaszínnél kb azt hitték h körmös csinálta meg a körmömet annyira szép a fedése. A választó nekem mégis a fehér volt, már rengeteg márka esett ki nálam a rostán emiatt, legutóbb pl a MAC. Ez a fehér viszont döbbenetesen jó, szép a fedése (nekem is 2-3 réteg szokott azért kelleni) és viszonylag tartós is, egy hetet kibír...viszont annyira sajnos nem kopik szépen és egyenletesen dehát 500 Ft-ért ez legyen a legnagyobb baja. Nálam simán veri az OPI-t és a MAC-et is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Lina14

2017. január 21.

3 színem is van ebből a vonalból, az első a 12-es, ami egy mályvás-lilás nude, a második a 49-es lilás-bordó apró csillámokkal és a harmadik a 60-as, ami pedig egy sötét szürke ezüst mikrocsillámokkal. mindhárom 2 réteges, krémes, az ecsete vékony, könnyű őket használni és szereintem jó ütemben száradnak, a színek pont ugyan olyanok, mint az üvegben, és bőséges adagot kapunk kézhez. nagyon megtetszettek, szerintem ennyiért érdemes beszerezni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

ZsofiaJazmin

2016. október 20.

A Müllerben láttam meg, egy csomó gyönyörűséges színben. Be is szereztem a 43-as számút, egy mélybordót. Nekem nagyon jók a tapasztalataim vele, elég tartós, szép fényes, sokan meg is dicsérték, hogy milyen szép. Olcsóbb, és jobb, mint a márkásabb lakkok. Más színben még nem próbáltam, de ez nagyon bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.