Golden Rose

Ár:   840 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. január 21.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillámos körömlakk.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anett0721

2019. március 15.

Imádtam őket. Megvolt szinte mindegyik, mikor behozta a Nailland 2013-ban. Sajnos azóta sem volt lehetőségem újravenni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

CzFru

2017. január 20.

A "mákos" és a színes-glitteres van meg. Lassan száradnak, de a végeredmény kárpótol, olyan különleges és cuki. A tartósságuk rosszabb, mint a többi golden rose lakké, ezér csak négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Vizililiom

2016. december 27.

A GR lakkokkal mindig meg vagyok elégedve, ez is szuper, gyorsan szárad és nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

AnnaLAKK

2016. november 11.

Teljesen belebolondultam a csillámos lakkokba akkor vettem az ezer színű csillámosat és a hologram tört csillámosat. Előnye, hogy mind a két lakk gyönyörű felkenve, de nekem egyszerűen nem szárad meg a körmömön, még másnap reggel is mintha valami ragacsos maszat lenne a körmömön le lehet dörgölni. Sose volt ilyen lakk élményem, nagyon fura. Teljesen használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

vzorka

2015. július 20.

Több színt is vettem, szeretem őket. A száradási idejük változó, a tartósságuk átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

Lina14

2015. június 20.

Megvettem a 103-as árnyalatot, ami egy rose gold alapban úszkáló pink és zöldes króm glitteres csoda! Kicsit nehezen szárad, de csodás fénye van, kicsit melós lemosni, de abszolút megéri, mert csodásan néz ki! Megvolt a rózsaszínes-fehéres is (a számát sajnos elfelejtettem), amit szintén imádtam, mert nagyon cuki volt, amúgy hasonló paraméterekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

nemesfalvi.adel

2015. február 8.

2 rétegben is nagyon jól fed, rengeteg csillám van benne. Szép színek vannak és az ára is kedvező. A lemosás nehéz, de lehúzhatós alaplakkal ez sem gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

LenAdam

2014. október 24.

3 db ilyen lakkom van. Gyönyörűek, viszont a fedésükkel meggyűlt a bajom. Kell a 3 réteg. Pár ujjamról lepattogzott. A száradása átlagos. Többet nem hiszem, hogy vásárolni fogok belőle maximum akkor, ha olyan csodát adnak ki, amiért ezek a bosszúságokat elnézem.

Update
Elcsábultam.... Megvettem a 117-est, fekete alapban arany csillámokkal. Amikor elkezdtem a lakkozást, azt hittem, szétrobbanok. Iszonyat nyúlós valami tele glitterrel, ami még jobban nehezíti a felvitelt. Szerencsére az előző 3 ilyen lakkomhoz képest gyorsan szárad. (vagy olyan sokáig bíbelődtem vele, hogy volt ideje...) Az első réteg után fenntartásokkal álltam neki a másodiknak. Aztán csak árultam, hogy hogy lehet ilyen szép a végeredmény! Remélem, a tartósságával elégedettebb leszek az eddigi társaiéhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Update

VeraTala

2014. október 20.

Nagyon szépek :) Nehéz lemosni, de ez minden ilyen glitteres lakkal így van, ezt vállalja az ember, ha ilyet választ. A tartóssága... nekem alap- és fedőlakkal olyan, hogy még jól néz ki, mire megunom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Blakely

2014. október 10.

Pont amilyen gyönyörű annyira nehéz lemosni őket, kb. fél órája "dolgozok" rajta és még van 2 körmöm :D Igazából két nap napja kentem fel, és ma már botrányosan nézett ki, komplett darabokban húztam le a körmömről bezzel lemosni nem lehet... amúgy se bírják jól a körmeim a kökrömlakkokat de azért ettől többet vártam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Propyl Acetate