Golden Rose

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású, rúzsceruza remek fedéssel és praktikus csomagolásban.

ktimea

2019. január 12.

Nagyon szeretem, 7 színből van meg, jó a textúrája, nekem lassan kopik ha nem eszek mikor fel van kenve, nagy a színválaszték

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Kila

2017. július 6.

Nagyon szuper termék nekem sajnos világos a színe így eladnám vagy cserélném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Nagyon szuper termék nekem sajnos világos a színe így eladnám vagy cserélném.

cicaaholdrol

2017. június 18.

Nagyon rég szerettem volna egy világos narancs színű rúzst, de sosem találtam a megfelelő árnyalatot, amit elképzeltem. Aztán belebotlottam a Sleek - Tangerine scream és a Golden Rose Crayon Matte 24-es árnyalatába.Ez utóbbit rendeltem meg (a Sleek-et pirosasabb beütésűnek találtam). Nagyon szép, élénk, nyári szín, tökéletes fedéssel! Örülök neki!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Reni39946

2017. január 29.

Már rég be akartam szerezni egy rúzsceruzát, de amiket nézegettem, mindegyikkel valami bajom volt (árnyalat, ár...) Aztán teljesen véletlenül akadtam rá a Golden Rose matt rúzsceruza 19-es árnyalatára, s anélkül hogy szokásomhoz híven utána olvastam volna, megvettem. Nagyon tetszik a színe, beleszerettem, s a legfontosabb, hogy már az első használatnál kiállta az evés és ivás próbáját is, ezért nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

mrsboni

2016. december 29.

A 04-es és a 08-as színeket néztem ki magamnak, egyszerűen beleszerettem mindkettőbe az üzletben és nem tudtam dönteni... a jó véleményekből kiindulva, amiket hallottam, bevállaltam és hazahoztam mindkettőt :) Nem bántam meg, valóban szép, matt hatásuk van az ajkakon és eddigi tapasztalatok alapján tartósak is. Egyelőre imádom!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Zsuzska1979

2016. november 28.

Vettem egy ilyet. Gondoltam úgyis keresek egy tartós matt rúzst és ezt sokan sok helyen dícsérték, és mivel a boltban ahol dolgozom kapható vettem egyet. Hát nekem ez se jött be. Hiába próbáltam rá nagyon vigyázni nagyon hamar lekopott. 2 óra múlva már nyoma se volt a számon. Kár mert a színe tetszik. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

Noah27

2016. szeptember 30.

Tök jó már :)
13as szín van meg.Szép természetes hatást ad,de én azért alá hidratálok kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Tök jó már :)
13as szín van meg.Szép természetes hatást ad,de én azért alá hidratálok kicsit.

Otilia

2016. augusztus 18.

Nagyon szeretem, verhetetlen! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Nagyon szeretem, verhetetlen! :)