Golden Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   online, Nailland

Ápolja a pillákat és természetes, üde kinézetet ad nekik. A speciális formulájú spirál természetes fényt ad a szempilláknak. A kis vitaminlabdák a formulában A és E vitamionnal, valamint B5 provitaminnal ápolják és védik a pillákat,.

balankaa01

2021. március 3.

Azóta változtattak a csomagoláson, illetve a cucc már inkább fehér mint átlátszó, ami elég bosszantó, mert nem ez az első szempillaspirál primer, amit használok, de ez az egyetlen, ami nem színtelenné szárad... Ha véletlen összekenem a szemhéjam, szürke lesz. :D Szörnyű, de rendben, ezt legalább tudom korrigálni.
Sajnálom, hogy nem néztem utána a neten, mielőtt megvettem, mert a keféje klasszikus, nem szilikon kefe, ezeket én nem szeretem, dehát egye fene. Így jár az, aki látatlanban vásárol. Ezeket a dolgokat még mindig le tudnám nyelni. Ami a leginkább zavar, hogy amint megszárad, elkezd potyogni. Át szoktam fésülni a szempilláimat egy tiszta kefével, mielőtt elkezdem felvinni a szempillaspirált, és láss csodát: esik a hó! :D És ez így megy a nap végéig, mindenütt fekete kis darabkák csücsülnek az arcomon, ami ezelőtt sosem fordult elő - se másik primerekkel, se primer nélkül. Mivel edzek, lehet, hogy nehezebb dolga van nálam mint másoknál, de nekem ez elfogadhatatlan. Számomra ez teljes pénzkidobás, és azt hiszem, hogy le fogok szokni a kísérletezgetésekről, maradok a jól bevált dolgoknál.

Azt egyébként elfelejtettem megemlíteni, hogy semmiféle volument nem ad, nem is hosszabbít, sőt, a szempilláim tartásán biztosan ront, elnehezíti őket, tehát ennek így semmi értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol