Golden Rose

Ár:   890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   online, Nailland

A kisebb bőrhibák és a szem alatti karikák eltüntetésére is használható stiftes korrektor.

6 árnyalatban kapható

pszabina

2018. február 22.

Könnyen felvihető, jó fedést ad, különösen a szem alatti részen, de nekem nem volt elég tartós, sem fixáló púder, sem spray mellett. Igaz, ár-érték arányt tekintve nem lehet panasz, a tartósság hiánya miatt mégsem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

zdoreebaba

2017. augusztus 2.

Szépen elkendőzi a bőrhibákat, pattanásokat, mitesszereket és egyéb oda nem illő csúfságokat az orcáról. A bőr alatti karikákra, sötétedésekre is bevált. Ha jól eltaláljuk a nekünk megfelelő árnyalatot, akkor nem lehet vele hibázni. Teljesen olyan, mint egy rúzs. A korrektor krémes állagú, jó textúrájú. Egy kis szivacs segítségével szépen fel lehet vinni a problémás területekre és viszonylag szépen eltakarja azokat. Viszont a csomagolása nagy csalódása. A kupakját elég nehezen lehet visszazárni, mivel műanyagból készült és pillanatok alatt elpattan, szétjön. Nekem a 04-es árnyalat kell. Ebből a termékcsaládból ez a legvilágosabb árnyalat, ami kapható. Alapjába véve jó kis termék, de melegen ne hagyjuk mert gyorsan olvad. Tegyük hűtőbe, vagy hűvös helyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.