Golden Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: floracska6, Módosítva: 2013. május 3.

Lelőhely:   online, Nailland
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

annh

2018. október 13.

Véletlenül 06-os árnyalatut rendeltem meg, ami egy narancssárga árnyalat. Félve probáltam ki, hogy mégis milyen lehet egy narancssárga pirosito világos börön, de hihetetlenül szép volt. Tény hogy nem egy természetes árnyalat, de érdekes szint tud adni az arcnak.

Nagyon pigmentált, ezért a felvétellel kicsit ovatosan kell bánni, de könnyen eldolgozhato. Nagyon nagyon tetszik a termék, egy természetesebb szinböl mindenképp beszerzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

floracska6

2013. április 25.

Nem tudom, hogy gyártják-e még ezt a terméket, mert egy ideje nem láttam már a boltokban. Viszont ez az eddig legjobb pirosító amit használtam. Amellett, hogy a színei gyönyörűek, a textúrája szuper és még kis csillámszemcséket is tartalmaz. Emellett szuper gazdaságos!! MÁSFÉL éve vettem, minden nap használom és még félig van! Azt hiszem az ára is nevetségesen olcsó volt, 600 Ft körül. Ha valaki esetleg tud róla, hogy valahol még lehet kapni azt örömmel venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.