Golden Rose

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdagon pigmentált rúzs amely hihetetlenül krémes az ajkakon. Hidratáló hatású a benne található shea vajnak és az E-vitaminnak köszönhetően.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nicus

2017. február 1.

Csak nemrég ismerkedtem meg a Golden rose márkával a Pink pandán, és teljesen megvagyok vele elégedve.
Ebből a rúzsból is beszereztem egyet és több árnyalattal is szemezek azóta, mert kimondottan tartós, és elegáns csillogást ad az ajkaknak.
Kényelmes viselet, jól pigmentált, egy könnyed étkezést is kibír. Evés ivás nélkül órákig az ajkaimon marad. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.