Goloka

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: férfi illat - kissé fanyar, mentás

Férfiak számára ajánlott parfüm, mely a kissé fanyar illatú indiai agarfa, a menta és a mirha olajának a keveréke. Élénkítõ illat, mely szellemi fáradtság esetén kitisztítja a gondolatokat. Segíti az összpontosítást.

Kiszerelés: 10ml

szilviakiralyno

2013. március 19.

Egyetértek az előttem szólóval, valóban csodás illat. Az agarfa vagy oudh olaja alapvetően unisex, bár füstös és mély, ebben a kis üvegben a kompozíció szerintem legalább ennyire nőknek is ajánlható. Én is szerelmes vagyok a Goloka termékeibe, minden illatukban van valami megfoghatatlan. Ez az illat is mint minden parfüm erősen függ a bőr kipárolgásától, rajtam inkább balzsamos-édeskés, inkább nőies hatású, de el tudom képzelni férfiakon is. 3 nagy kedvencem van, a Szantál, a Pathchouli, és Agarfa illatú, hangulattól függően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

katarakta

2012. május 4.

Mindenkinek csak ajánlani tudom a Goloka termékeket!Félreértés ne essék,semmilyen kapcsolatban nem állok velük:)csak masszív felhasználó vagyok:) Az illóolajtól a füstölőn át a natúr parfümig mind mind csodás illatokkal ajándékoznak meg minket.Aki szereti a különleges illatokat a lakásban,vagy magán,annak bátran ajánlom.ÉS akkor ez az illat.Hát....férfi illatként hirdetik,de én beleszerettem elsőre,mert rendkívül érdekes,és nagyon kellemes összhangot ad a bőrömön,egy kissé fanyar,kissé friss,de mindenképpen élénkítő hatású.Kis mérete miatt a táskám szerves része,és azt szeretem benne,h.nem tolakodó,így a reggeli nyakra fújós parfüm után a délutáni elpilledős időszakban csak előveszem,a csuklómra kenem,és egyből felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.