Goloka

Ár:   840 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Antiszeptikus, fertõtlenítõ hatása révén enyhíti a megfázással és az influenzával járó tüneteket és lázat. Csillapítja a torokgyulladást. Alkalmas a bõrfertõzések és a pattanások kezelésére is. Összehúzó, bõrtisztító hatású. A bergamott illata felvidítja és frissíti a lelket. Eloszlatja a félelmet és az aggodalmaskodást, mérsékli a szorongást. Elsimítja az érzelmek hullámzását. Még az idegösszeomlás szélén álló embert is megnyugtatja. Örömérzetet vált ki és boldogsággal tölt el. Alkalmas az önbizalom helyreállítására.

Figyelmeztetés: fényérzékennyé teszi a bõrt!

Kiszerelés: 10ml

Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil