Goloka

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Suklaakeiju, Módosítva: 2015. május 1.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: unisex illat

A mennyei kék lótusz egy leheletnyi mandarin- és szantál eszenciával. Az egyik legritkább és legkülönlegesebb növény, melyet az ókori Egyiptomban és Indiában is szent növényként tiszteltek. Egyiptomi lótusznak is nevezik. Érdemeiben változatos. A képzeletet és a tudati síkot kitágító hatása miatt spirituálisan nagyon jelentõs. Enyhe nyugtató és a relaxációt segíti. Friss és balzsamosan simogató illata ugyanakkor eurforizál és afrodiziákumként is ismeretes.

Goloka Blue Lotus+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: roll-on parfümolaj üvegében, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jukka

2021. december 21.

Bedőltem a csuda csomagolásnak, viszont nagyon nem az én világom ez az illat. Olvastam másnál, hogy fejfájdító. És tényleg. Csak a golyót mozdítottam meg, hogy érezzem az illatát, de én nem érzem azt a felszabadító, afrodiziákumszerű hatást, amit a gyártó is ír. Se a lótuszt, vagy más ismereteim vannak a lótuszról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

N0N0

2020. szeptember 24.

Csodálatos, varázslatos, megnyugtató illat. Eleinte egy erőteljesebb, frissebb tisztaság-illat dominál, ami ha mesterséges lenne, nálam simán a fejfájós kategória lenne, de így inkább frissítő, megnyugtató, felpörgető illat. Ami aztán szépen átmegy édeskés füstölőillatba 1-2 óra alatt, majd eggyé válik a bőr illatával. Mindenkinek szívből ajánlom ezt a márkát és a többi illatot is. Össze sem lehet hasonlítani a mesterséges anyagokból készült parfüm-vegyszerekkel. Persze nem is kell tőle ugyanazt a hatást várni. Csuklóra, nyakra kenve használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Dudoka77

2019. november 25.

Nem egy testet-lelket megrázó, egzotikus mélységet sugalló illat, hanem szerény, visszafogott, keleties kompozíció dícséretesen zöld összetevőkkel, amely éppen elég ahhoz, hogy belengje az ember lelkét némi derűvel, egy kis melegséggel és finomsággal. Elég hamar elillan, így napközben egynéhányszor újra kenem. Olajos mivoltából eredően igényel némi odafigyelést a használata. Inkább a nyári hónapokban veszem elő, amikor több a szabad, ruhával nem érintkező testfelület. A fülem mögé nem szívesen kenem, mert zsírozza a hajam, inkább a csukló, a könyökhajlat, a nyak alsó része és a dekoltázs kap belőle. Alkalmilag jó elővenni, amikor éppen hangulatilag keleties párákat igénylek, de az olajossága miatt jobban kell figyelni, nehogy összekenjen valamit. Bármennyire kézreálló és táskabarát darab, általában a ruházkodás dönti el, hogy előveszem -e, vagy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 25.

grizus

2018. december 28.

Uh, hát ez... nulla. Nem is annyira jó illat és pillanatok alatt elszáll a semmibe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 28.

Violetta77

2018. november 8.

Nagyon szeretem a Goloka termékeit,de ez az illet nagy csalódás számomra.Alig érzem benne a kék lótuszt,pedig elsősorban arra voltam kiváncsi.Döntően a pacsuli és a szantál az ami dőőől ebből a parfümből és az idő nagy részében olyan mint egy gagyi húsvéti locsolókölni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Confetti

2018. július 6.

Ez olyan nagyon, de nagyon ROSSZ, hogy nem találok szavakat... Füstös rágógumi szagú. Felkenés után már néhány másodperccel hevesen csípett. Nem, nem romlott a parfüm: 2020-ban jár le.
Azért kap egy csillagot, mert ennél rosszabb értékelést technikailag nem enged az oldal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

mona82

2018. június 22.

Én is szerencsekeréken nyertem :) Tényleg egyedi illat, édes- virágos és egész tartós. Én pasin nem tudnám elképzelni, de magamon nőies, finom. Mindenkinek ajánlom a Goloka illatait, aki természetes parfümöt keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Laci

2018. június 4.

Imádnivaló és különleges illat. Nyertem a szerencsekerékkel és szívből örülök, hogy ezt pörgettem ki, szerintem a sors keze, hogy hozzám került. Tartós, de leginkább csak azt kényezteti rajtunk kívül, akitől kényeztetésre vágyunk. ;-) Újravevős lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

szilva82

2018. március 9.

Régóta szemezek Goloka parfüm olajokkal, és tádám, kaptam egyet nőnapra a pasimtól. <3
Én választottam, vakon....mert úgy gondoltam ő illik hozzám....:)
Ésssss igeeeeen!!!!
Nem műtyütyü, semmi szintetikus....:)
RomantikusErotikusFrissRelaxHappiness
Imádta a Vikingem....ööööö, afrodiziákumként hatott....<3
Egész éjjel éreztem, szerintem mosolyogva aludtam....:D
Reggel ismét magamra öltöttem...és boldogon suhantam végig a városon....:)
Rég éreztem ezt...ez az illat Én vagyok...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Én választottam, vakon....mert úgy gondoltam ő illik hozzám....:)
Ésssss igeeeeen!!!!
Nem műtyütyü, semmi szintetikus....:)
RomantikusErotikusFrissRelaxHappiness
Imádta a Vikingem....ööööö, afrodiziákumként hatott....<3
Egész éjjel éreztem, szerintem mosolyogva aludtam....:D
Reggel ismét magamra öltöttem...és boldogon suhantam végig a városon....:)
Rég éreztem ezt...ez az illat Én vagyok...:)

csikosmatyas

2016. október 1.

Ennek a parfümnek egyetlen problémája van :-) az hogy nem lehet szavakkal leírni azt a tisztaságú virágillatot amit ebbe az apró üvegcsébe rejtettek.
TÖKÉLETES. Gratulálok az alkotóinak

Nyáron többször is viseltem, és nagyon sajnálom, hogy a millió dicséret után amint megtudták hogy nem "menő márka" már nem is volt olyan csodálatos. Mindegy legalább megmarad az én titkos fegyveremnek :), nekem csak az illat számít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

TÖKÉLETES. Gratulálok az alkotóinak

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil