Goloka

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Suklaakeiju, Módosítva: 2015. május 1.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: unisex illat

A mennyei kék lótusz egy leheletnyi mandarin- és szantál eszenciával. Az egyik legritkább és legkülönlegesebb növény, melyet az ókori Egyiptomban és Indiában is szent növényként tiszteltek. Egyiptomi lótusznak is nevezik. Érdemeiben változatos. A képzeletet és a tudati síkot kitágító hatása miatt spirituálisan nagyon jelentõs. Enyhe nyugtató és a relaxációt segíti. Friss és balzsamosan simogató illata ugyanakkor eurforizál és afrodiziákumként is ismeretes.

Dudoka77

2019. november 25.

Nem egy testet-lelket megrázó, egzotikus mélységet sugalló illat, hanem szerény, visszafogott, keleties kompozíció dícséretesen zöld összetevőkkel, amely éppen elég ahhoz, hogy belengje az ember lelkét némi derűvel, egy kis melegséggel és finomsággal. Elég hamar elillan, így napközben egynéhányszor újra kenem. Olajos mivoltából eredően igényel némi odafigyelést a használata. Inkább a nyári hónapokban veszem elő, amikor több a szabad, ruhával nem érintkező testfelület. A fülem mögé nem szívesen kenem, mert zsírozza a hajam, inkább a csukló, a könyökhajlat, a nyak alsó része és a dekoltázs kap belőle. Alkalmilag jó elővenni, amikor éppen hangulatilag keleties párákat igénylek, de az olajossága miatt jobban kell figyelni, nehogy összekenjen valamit. Bármennyire kézreálló és táskabarát darab, általában a ruházkodás dönti el, hogy előveszem -e, vagy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

grizus

2018. december 28.

Uh, hát ez... nulla. Nem is annyira jó illat és pillanatok alatt elszáll a semmibe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

Violetta77

2018. november 8.

Nagyon szeretem a Goloka termékeit,de ez az illet nagy csalódás számomra.Alig érzem benne a kék lótuszt,pedig elsősorban arra voltam kiváncsi.Döntően a pacsuli és a szantál az ami dőőől ebből a parfümből és az idő nagy részében olyan mint egy gagyi húsvéti locsolókölni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Confetti

2018. július 6.

Ez olyan nagyon, de nagyon ROSSZ, hogy nem találok szavakat... Füstös rágógumi szagú. Felkenés után már néhány másodperccel hevesen csípett. Nem, nem romlott a parfüm: 2020-ban jár le.
Azért kap egy csillagot, mert ennél rosszabb értékelést technikailag nem enged az oldal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

mona82

2018. június 22.

Én is szerencsekeréken nyertem :) Tényleg egyedi illat, édes- virágos és egész tartós. Én pasin nem tudnám elképzelni, de magamon nőies, finom. Mindenkinek ajánlom a Goloka illatait, aki természetes parfümöt keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Laci

2018. június 4.

Imádnivaló és különleges illat. Nyertem a szerencsekerékkel és szívből örülök, hogy ezt pörgettem ki, szerintem a sors keze, hogy hozzám került. Tartós, de leginkább csak azt kényezteti rajtunk kívül, akitől kényeztetésre vágyunk. ;-) Újravevős lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

szilva82

2018. március 9.

Régóta szemezek Goloka parfüm olajokkal, és tádám, kaptam egyet nőnapra a pasimtól. <3
Én választottam, vakon....mert úgy gondoltam ő illik hozzám....:)
Ésssss igeeeeen!!!!
Nem műtyütyü, semmi szintetikus....:)
RomantikusErotikusFrissRelaxHappiness
Imádta a Vikingem....ööööö, afrodiziákumként hatott....<3
Egész éjjel éreztem, szerintem mosolyogva aludtam....:D
Reggel ismét magamra öltöttem...és boldogon suhantam végig a városon....:)
Rég éreztem ezt...ez az illat Én vagyok...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Én választottam, vakon....mert úgy gondoltam ő illik hozzám....:)
Ésssss igeeeeen!!!!
Nem műtyütyü, semmi szintetikus....:)
RomantikusErotikusFrissRelaxHappiness
Imádta a Vikingem....ööööö, afrodiziákumként hatott....<3
Egész éjjel éreztem, szerintem mosolyogva aludtam....:D
Reggel ismét magamra öltöttem...és boldogon suhantam végig a városon....:)
Rég éreztem ezt...ez az illat Én vagyok...:)

csikosmatyas

2016. október 1.

Ennek a parfümnek egyetlen problémája van :-) az hogy nem lehet szavakkal leírni azt a tisztaságú virágillatot amit ebbe az apró üvegcsébe rejtettek.
TÖKÉLETES. Gratulálok az alkotóinak

Nyáron többször is viseltem, és nagyon sajnálom, hogy a millió dicséret után amint megtudták hogy nem "menő márka" már nem is volt olyan csodálatos. Mindegy legalább megmarad az én titkos fegyveremnek :), nekem csak az illat számít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

TÖKÉLETES. Gratulálok az alkotóinak

x

2015. február 5.

Tyű, tényleg gyönyörű. Mondanám rá, hogy kellemes, mert nagyon is az, de annál egyénibb, különlegesebb. Az eddig próbált Golokáknak mind van egy közös füstölős vonásuk, ez ebből sem hiányzik. Sosem szagoltam még lótuszt, de ez gyönyörű interpretációja, édeskés, de nyárra is tökéletes. Egzotikus. Az édes vaniliás tiarés trópusi nyári illatokra emlékeztet, de kókusz nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Suklaakeiju

2013. május 28.

Végigillatoltam az összeset egy boltban, és nálam messze ez viszi a pálmát. Nagyon finom, édes virágillata van, imádom. Nem tartós, viszont pici az üvegcséje (golyós), így magammal tudom vinni, és frissíteni a nap folyamán, vagy ha épp változik a hangulatom, akkor cserélgethetem is az illatokat. Gyorsan beszívódik, teljesen természetes, nemhogy nem mérgez, még ápol is. Felváltva használom a régi parfümömmel, mert úgy érzem, nem illik minden öltözékhez ez a "boszis" illatvilág, amit ezek a parfümök képviselnek.
Egy hete használom, eddig szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Egy hete használom, eddig szeretem. :)

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil