Goloka

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: homoki64, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: női illat - elbűvölően édes

A rendkívül vonzó csampa és a mennyei lótusz kompozíciója egy kis frissítõ narancs eszenciával. Elbûvölõ és hosszan tartó illata érzékiséggel ajándékoz meg.

Pumi

2021. december 20.

Nagyon szeretem, kedves és egyszerű diszkrét illata van. Krisna völgyben vettem. Imádja a férjem is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 20.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.