Goloka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

A csampa vagy csampaka illóolaja hidratáló hatásánál fogva lágyítja, puhítja a bõrt. Ezenkívül megnyugtatja az irritált felületet.Rendkívül kellemes illatánál fogva parfümökben nagyon népszerû. Érzéki illat.

Kiszerelés: 10ml

Alafaya

2013. május 25.

Még régebben egy Krisna-völgyi búcsúban vettem ilyen illóolajat és azonnal beleszerettem. Fantasztikus volt az illata, sokszor használtam önmagában parfümként is. Aztán amikor elfogyott, újra rendeltem a Golokától, de amit kaptam az egyszerűen használhatatlan volt. Az illata egyáltalán nem hasonlított az előzőre, kifejezetten kellemetlen szaga volt, semmire nem tudtam felhasználni. Megkérdeztem a Goloka Kft-től, hogy mi lehet ennek az oka és azt válaszolták, hogy más a beszállító, ezért más az olaj is. Nem igazán értem ezt, mert attól még a növény, amiből az olajat nyerik, ugyanaz marad és ha valóban tökéletesen tiszta, adalékanyag-mentes a termék, hogyan lehet mégis teljesen más, mint eddig volt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 25.