Goloka

Ár:   760 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

A fenyõ bármilyen légzõszervi fertõzés kezelésére alkalmas. A hörghurut, a megfázás, az influenza és a torokgyulladás ellen is alkalmas. Felszabadítja a letapadt nyálkát, kitisztítja a melléküregeket. Ezáltal könnyíti a légzést és csillapítja a köhögést. A fenyõolaj csillapítja a lázat, valamint enyhíti az izmok fájdalmát és görcseit, lazítja az ízületi merevséget, és enyhíti az ízületi gyulladást. Serkenti a vérkeringést és növeli a vérnyomást. Serkenti a méreganyagok kiválasztását a bõrbõl. Egyaránt használható a száraz és a zsíros bõrön. Bevált ellenszer korpásodás és túlzott faggyúsodás ellen. Kiváló rovarriasztó. Illata frissítõ hatású testi és szellemi kimerültség esetén is. Magas vérnyomásban szenvedõknek valamint túlzottan érzékeny bõr esetén nem ajánlott!

Kiszerelés: 10ml

Pajzs

2019. október 5.

Aaaaannyira jó az illata! Elmét megmozgató, lélekhez szóló.
Párologatáshoz használom: magában vagy édesnarancs illóolajával keverve, évszaktól függetlenül, de az adventi időszakban különösen jólesik.
Előfordult már, hogy nagyon kis mennyiséget növényi olajjal keverve a csuklómra kentem, és aztán magamra cseppentettem egy kis Fille en Aiguilles-t (Serge Lutens fenyős parfümje), és aaaaaannyira jó volt az illata!
Fenyős fürdősóval való fürdéskor a fürdőben is szoktam párologtatni, de csak mértékkel, nem öntözöm tele a párologtató vizét.
Bőrre nem kenem.
Néha csak beleszagolok az üvegbe vagy a kupakba, mert isteni az illata, nem győzöm ismételgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Aaaaannyira jó az illata! Elmét megmozgató, lélekhez szóló.
Bőrre nem kenem.

Illatanyagok: Pinus Sylvestris Oil

Fenyő illóolaj, illatanyag. Illóolajként baktériumölő, antioxidáns tulajdonságai vannak. Kozmetikumokban ezek a hatásai csak viszonylag nagy koncentrációban jelentősek.