Goloka

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: vasmacska, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: unisex illat

A csábító és üde illatú frangipani egy kis mandarin fejillattal, és egy leheletnyi szantál alapjeggyel. Illata kisimítja a test és a lélek gyûrõdéseit. Serkenti az érzékeket és élénkít.

Kiszerelés: 10ml

Suklaakeiju

2013. május 28.

A többihez képest ennek visszafogottabb, nekem kellemesebb illata van. Nem tartós, viszont pici az üvegcséje (golyós), így magammal tudom vinni, és frissíteni a nap folyamán, vagy ha épp változik a hangulatom, akkor cserélgethetem is az illatokat. Gyorsan beszívódik, teljesen természetes, nemhogy nem mérgez, még ápol is, mivel jojoba olaj az alapja. Felváltva használom ezeket a régi parfümjeimmel, mert úgy érzem, nem illik minden öltözékhez ez a "boszis" illatvilág, amit ezek a parfümök képviselnek.
Egy hete használom, eddig szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Egy hete használom, eddig szeretem. :)

vasmacska

2012. április 28.

Üvegében szagolva nagyon finom, virágos-narancsos, édes, felkenve furcsán szappanos jellegű... kár érte, ha visszaadná a bőrömön azt az illatot, ötöst érdemelne. Nem valami tartós, cserébe nincs semmi káros benne. Talán még belekutyulok valamit, a Goloka fahéj illóolaj iszonyat finomnak tűnt, lehet jól kijönnének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.