Goloka

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: női illat - érzékien édes illat

Jasmine: az érzéki illatú jázmin valamint a frissítõ narancsvirág keveréke. Ez a finom megjelenésû, szinte „kábító” illat oldja az érzéketlenséget. A remény és a boldogság jelképe. Indiában az „Éjszaka Királynõjeként” tisztelik a jázmint. Olaját spiritualitást fokozó célra illetve a szerelmi vágyak felébresztésére használják.

mona82

2018. június 22.

Isteni finom, friss jázmin illat, rendkívül nőies és szexi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Isteni finom, friss jázmin illat, rendkívül nőies és szexi.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.