Goloka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Okokucko.hu, 2990 Ft

Az egyik legdrágább olaj egyike, hiszen kb. 1000kg virág szükséges 1kg jázminolaj elõállításához. Görcsoldó és fájdalomcsillapító. Elõsegíti a szabályos menstruációt és megkönnyíti a szülést. Serkenti a tejtermelõdést is. Férfiak számára ugyanennyire hasznos, hiszen erõsíti a férfi szaporítószerveket. Még a prosztatára is hatásos. Sokféle bõrbetegségre is jó, mivel gátolja a baktériumok terjedését. Segít az érett, száraz bõr vízháztartásának helyreállításában. Selymessé teszi a bõrt, és tompítja a testszagot. Illata varázslatos és rendkívül hosszan tartó. Derûssé és magabiztossá tesz. Érzéki hatású.

Kiszerelés: 3ml

Ár: 2990 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Goloka illóolajokat találsz az Ökokuckó webshopban

Alafaya

2013. május 25.

A jázmin illatát bármilyen formában nagyon szeretem, az az illóolaj is csodás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 25.

A jázmin illatát bármilyen formában nagyon szeretem, az az illóolaj is csodás.