Goloka

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 13.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Értékes tápanyagokat tartalmazó és gyorsan felszívódó olaj. Lágyítja és hidratálja a száraz, illetve az öregedõ bõrt. Segíti a gyulladások gyógyulását. Zsíros, pattanásos bõrre is alkalmazható. Hajápolásra is kiváló.

Kiszerelés: 50ml

Unicorn

2017. május 9.

Hihetetlen a gyulladáscsökkentő+hidratáló hatása! Én botor nem bírom ki hogy a kis mitesszereket ki ne nyomkodjam, a bőröm pedig az a tejfehér érzékeny fajta. Miután nedves (és piros) bőrömbe belemasszíroztam az olajat, másnap reggelre nem látszott a pirosságból semmi. A kis pattit is szépen lehúzta. Ha rövidke használattól ilyen eredményeket kapok, örömmel várom a folytatást. 😄 1900.-ért vettem bioboltban, de megéri mert egy arckrém is kerül ennyibe sőt... Mindenki áradozik róla aki próbálta, sőt volt akinek teljesen rendbehozta a bőrét. Szerintem mindenkinek megérné kipróbálni.😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

agi95

2016. november 8.

Nagyon-nagyon bevált, télen az arckrémembe keverem, a hajamra pedig minden hajmosás után teszek még nedvesen, és nem is mosom ki belőle. Jobban puhít mint bármelyik balzsam a világon, és a bőröm is szereti, egyáltalán nem pattanásosít. Tényleg csodaszer! A két problémám vele hogy egy picit drágállom, és tényleg folyik, szóval zacskóban kell hordani. Ennek ellenére sokadszorra vettem újra, és még sokáig is fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

lumen

2016. október 27.

Nagyon jól hidratál és szépen kezeli a pattanásokat, viszont érdemes nedves bőrön használni, mert akkor még selymesebb és puhább lesz az ember bőre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Viatzio

2016. június 11.

Ebből a fajtából használom már azt hiszem a 3. flakonnal, nekem nagyon bevált. Aloe vera géllel együtt használom hidratálásra és életmentő tud lenni, olyankor ha a szemem köré is jut, mindig szépen megnő a szempillám, de még a szemöldököm is. Összehasonlítási alapom nincs, de nem is lesz szerintem, mert ez teljesen bevált, és attól tartok, hogy ami ennél olcsóbb, az nem is ilyen jó minőségű. Az egyetlen baja, bár ez lehet csak ennek az egynek, ami most van nálam, hogy ereszt a flakon, szerintem a nyakánál. :/ Amikor utazok oda-vissza hetente és elfektetve kerül a táskába, mindig olajos a flakon. Nem nagy mennyiség, de hetente kétszer az a kevés azért drága maszatolás. :D Ennek ellenére teljesen bevált, legfeljebb átteszem valami másba, ha a következő is szivárog, ez már úgyis a végét járja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

mstindigo

2015. február 22.

Új kedvenc, imádom! Az avokádóolaja nagyon rossz minőségű, azután félve vettem meg ezt (nem volt másféle jojobaolaj a boltban), de ezen érezni, hogy klassz minőség, jojoba illata van és sárga a színe is. Hatásában szuper. Alapvetően kombinált/zsíros, aknéra hajlamos bőröm van, ami idén télen nagyon kiszáradt, talán még csak aknéellenes kezeléstől volt ilyen száraz a bőröm. Régebben a gránátalmát és az argán olajat próbáltam magában, mindkettőtől tiszta ragya lettem, ettől tényleg nem lett ilyen. Éjszakára használom leggyakrabban. Lemosás, innisfree soybean essence, acne.org hidratáló, majd ebből 2 csepp, és reggelre olyan jól hidratált a bőröm, anélkül, hogy ragyás lennék. Nagyon szeretem, vegyetek jojobát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

roni07

2014. június 27.

Szerintem az egyik legjobb jojoba olaj. Hosszas keresgélés után sikerült megtalálnom végre úgy tűnik, az igazit. Krémek terén eléggé a natúr vonalon mozgok, így szinte nem is használok mást a bőrömre, mint saját készítésű kencéket. Már régebbóta használom ezt az olajat és szuperül teljesít. Zsíros a bőröm, mégis gyorsan beszívja, nedves bőrre nedves kézzel kenem. Este és reggel is használom, mindenféle csudi krémek helyett. Szépen rendbe tartja a problémás bőröm. Nagyon kevés kell belőle,több hónapig elég (gyógyszertári pipettát használok az adagoláshoz) ezért árban (1700.-ft) és minőségben is verhetetlen nálam. Rengeteg csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 27.

camillea

2012. május 13.

Ez a kedvenc jojoba olajom, tobbfele markat is probaltam, de ettol a legszebb a borom, sokkal jobban beszivja (angol billentyuzetem van..). Csillagos otos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

idusmidus

2012. május 13.

Szeretem, nekem a jojoba olaj alapvetően bevált márkától függetlenül. Nedves hajvégemre szoktam tenni pár cseppet hajmosás után. A bőr is jól beszívja, viszonylag sokrétűen alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil