Goloka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1180 Ft

Antiszeptikus és nyákoldó hatása által eloszlatja a melléküregi gyulladások során felgyûlt váladékokat. Csillapítja a torokgyulladást. Enyhíti az izomgörcsöket és az izomfájdalmakat. Kiválóan alkalmas a migrén és az idegi eredetû fejfájások leküzdésére. Csökkenti a fáradtságot, és élénkíti az immunrendszert. Megnyugtatja, regenerálja a bõrt. Kiegyensúlyozza a bõr zsírosságát. Csillapítja a gyulladásokat. A levendulaolaj illata helyreállítja a lelki egyensúlyt. Eloszlatja a depressziót, a félelmeket, segít az álmatlanság, a túlérzékenység, a mélabú, az idegesség és a feszültségek felszámolásában. Erõsíti az idegrendszert. Lecsillapítja az elmét, lazít, és támogatja a testi-lelki jó közérzet fenntartását.

Kiszerelés: 10ml

Ár: 1180 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Goloka illóolajokat találsz az Ökokuckó webshopban
draculina

2018. január 18.

Hennapasztába csepegtetek belőle pár cseppet, vagy ha fáj a fejem a homlokomra és a halántékomra teszek egy egy cseppet és belemasszírozom a bőrömbe. Szerintem nagyon jó minőségű termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

roni07

2014. július 2.

Nagyon "finom" levendula illat, szeretem. :) Minőségben-árban nálam verhetetlen. Sokrétűen használható: mosódiót használok és öblítő helyett pár csepp levendula illóolajat, párologtatóba, légfrissítőbe, jojoba olajjal keverve parfümnek....
Próbálgassátok bátran, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 2.

Próbálgassátok bátran, mindenkinek ajánlom.