Goloka

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: női illat - friss illat

Lotus: a mennyei lótusz egy leheletnyi rózsa eszenciával. Nagyon sok kultúra a megvilágosodás, a tisztaság, a béke és a szépség szimbólumaként tekint a lótusz virágára. Mély relaxáló olaj mely, a béke és a nyugalom állapotába hoz egy stresszes nap után. Segít a párkapcsolataink megszilárdításában. Növeli az önzetlenséget és az odaadást.

Kiszerelés: 10ml

Anna90

2015. július 31.

A Lotus illat azért tetszett meg, mert fűszeres, de mellette mégis könnyed. (Bár lehetne benne egy kicsivel kevesebb pacsuli, akkor a lótusz jobban érvényesülne.) Vivőanyaga jojoba olaj, ami sajnos a nyakamon pattanásokat okozott. Emiatt a csuklómon használom, valamint a fülem mögött, a hajtöveknél.
Mivel természetesek az összeteveői, kevésbé tartós, mint szintetikus társai., Kis kiszerelése miatt viszont könnyedén magammal tudom vinni, és napközben felfrissíthetem az illatot.
Szeretem, de legközelebb másik illatot is kipróbálok a Golokától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Szeretem, de legközelebb másik illatot is kipróbálok a Golokától.

szambi

2013. augusztus 23.

Újabban lótusz mániában törtem ki, így természetesen be kellett szereznem egy ilyet is.
Tartós, kevés kell belőle, így sokáig elég. Gyorsan felszívódik az olaj, nem hagy nyomot.
Az illata az ilyeneknél szokásos tömény, keleti füstölőkre is hasonlító, nem túl kifinomult illat, de ez ugyebár egyértelmű.
Egyetlen bánatom, hogy túl sok a patchouli, nagyon dominál benne. Jobban örülnék, ha a lótuszt hagyták volna érvényesülni. Sőt megkockáztatom, hogy patchouli nélkül jobb lenne. Mindenesetre ezt vásárlás előtt is tudhattam már, így a termékkel alapvető probléma nincs. Magához képest nagyon jó, az árát megéri.
Hangulattól függően használom, mert van amikor túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Hangulattól függően használom, mert van amikor túl sok.

N.A.

2013. március 27.

Nekem még ez a régi, rózsaszín változat van. (Ha jól tudom jött egy új kék.)
Nagyon kellemes, nőies, intenzív, de tényleg megnyugtató illata van. A jojobaolaj hamar beszívódik a bőrbe, de az illat kifejezetten tartós. Nem egy komplex illat, ezért parfümhöz nem érdemes hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Nekem még ez a régi, rózsaszín változat van. (Ha jól tudom jött egy új kék.)

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil