Goloka

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Minden bõrtípus ápolására jó, de különösen alkalmas a száraz és az ekcémás bõr kezelésére. Megnyugtatja, és puhábbá teszi a bõrt. Kiválóan kenhetõ, de nem hatol mélyre. Masszázshoz és a bõrfelszín védelmére elõnyös. A babák bõrének ápolására is kiváló, mivel nem tömíti el a pórusokat.

Kiszerelés: 50ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yavanna

2018. március 4.

Mostanában a szemem körül iszonyatosan száraz volt a bőr, egyik itthon található jól hidratáló krémmel, szemkörnyékápolóval sem sikerült helyrehozni, csak esetleg pár órára. Egy ismerősöm adta a tippet, hogy mandulaolajjal próbálkozzak, és valóban nagyon bejött :) Esténként, elalvás előtt szoktam felkenni, és már az első használat után szép puha lett a bőröm, nap közben sem volt szükség arra, hogy valamivel hidratáljam. Ezzel a szárazsággal kialakult egy kis "érdesség" is a szemhéjamon, ami szerencsére nem látszódott, de engem zavart, hogy ilyen a tapintása, erre egyáltalán nem hatott semmilyen krém, ez mandula olaj viszont 2-3 nap alatt helyrehozta :)
Szedek a hajamra sörélesztőt, amitől a körmön is nagyon gyorsan elkezdett nőni, és meg is erősödött, de sajnos a körömágybőröm már nem olyan szép, mint régen volt mindenféle ápolás nélkül, úgyhogy erre is kipróbáltam, ugyanúgy este belemasszírozva, és ez is visszanyerte eredeti állapotát :)
A csomagolása első ránézésre praktikusnak tűnhet, de sajnos nagyon nem az. Így pár használat után már tiszta olaj a teteje.
Ár-érték arányban szerintem teljesen jó, kb 1200 ft-ért vettem és szerintem sokáig elég lesz. (Valószínűleg olcsóbban is lehet találni, főleg 100 ml-es kiszerelésben, de ahol én vettem, csak ezt a márkát találtam, így nem nagyon van összehasonlítási alapom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Rhya

2016. április 13.

Sminklemosáshoz használom, ill. bőrápoláshoz, ha hulla fáradtan hanyagolom az esti rutint. A vizes bőrt kétszer áttörölve kevés olajjal tökéletesen leszedi a sminket
Esti rutin hiányában is táplál, másnapra pihe-puha a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Esti rutin hiányában is táplál, másnapra pihe-puha a bőröm :)

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil