Goloka

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: unisex illat - érzéki illat

Musk: az ellenállhatatlan pézsma-olaj, frissítõ jellegû eszenciákkal keverve. Érzéki illata erõs önbizalmat és bátorságot ad. A felhasznált illóolaj a pézsmacserje nevû növénybõl származik.

Kiszerelés: 10ml

Nomad

2018. március 9.

Meglepődve olvastam az előző véleményeket, hát igen, ahány ember, annyi illat, bőrtípus stb... Hiszen nem mindegy, hogy milyen bőrre és egyéniségre jut az adott összetevőkből. Tapasztaltam már, hogy ami rajtam borzalom, az máson csodás, biztos ezzel meg fordítva van.
Én ugyanis imádom! Nekem keleties, bazáros, vidám, energetizáló illat.... Tényleg igaz, hogy önbizalommal tölt el, sőt túrák kirándulások alkalmával tapasztalataim szerint a kullancsokat is távol tartja. Nem könnyezik be tőle a szemem, és nem kezdek vadul tüsszögni sem, mint más "klasszikus" parfümöktől. Évek óta használom, és fogom is. A kedvező ár ne legyen megtévesztő, ezt az illatot ugyanúgy "viselni" kell ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Odil

2012. május 27.

Teljesen egyetértek vasmacskával, a Goloka parfümök közül talán ő a legjobb, de még mindig vállalhatatlan. Olcsónak hat, az a citromos alapillat inkább szag, de a legborzalmasabb, hogy öt percet nem bírt ki a csuklómon. Ezek után, igenis, úgy gondolom, a Goloka parfümök pénzkidobásnak számítanak, pedig nagy remények fűztek hozzájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

vasmacska

2012. április 28.

Finoman egyensúlyoz a citromos wc-illatosító & kölni ill. a kellemesen édes-citrusos aromák között. A Goloka parfümpalettában mindenesetre kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.