Goloka

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1710 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1710 Ft

A narancsvirág olaja nyugtató hatású, csökkenti az érzelmi felindulást. Még a sokkos állapotba került beteg megnyugtatására is alkalmas. Eloszlatja a haragos indulatokat, enyhíti a bánatot. A narancsvirágolaj enyhíti az izmok feszültségét és görcsösségét, valamint a menstruációs görcsöket is. Élénkíti a vérkeringést és serkenti az új sejtek képzõdését. Ennélfogva megelõzhetõ vele a bõr kinyúlása miatti csúnya hegesedés. Minden bõrtípusra alkalmas. Száraz bõr esetén visszaadja a bõr egészséges nedvességét. Megnyugtatja az érzékeny és izgatott bõrt. Sõt jól kezelhetõ vele az ekcéma is. Zsíros, pattanásos bõr esetén is számíthatunk rá, mivel szabályozza a bõr zsírháztartását, és megakadályozza a pórusok kitágulását. Az érzékeny bõrt nem irritálja, nincs fototoxikus mellékhatása!

Kiszerelés: 10ml

Ár: 1710 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Goloka illóolajokat találsz az Ökokuckó webshopban

fabyen

2017. január 1.

Most fogyott el egy üvegcse, amit még pár éve vettem. Használtam párologtatóba, illetve házi öblítőszerbe is, remek termék!
Nagyon szeretem az illatát, egy kis nyári napsütés a hideg téli napokon, nem tolakodóan, de mégis eltéveszthetetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

szilvion

2013. december 31.

Nagyon szerettem az illatát, a kézfejemre is cseppentettem belőle néhányszor, nem lett tőle bajom. de alapvetően párologtatásra használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Alafaya

2013. május 25.

Évekkel ezelőtt több évet töltöttem Floridában és télen, amikor elég hűvös volt ahhoz, hogy le lehetett húzni az autók ablakát, hullámokban dőlt be a narancsfák virágának az illata. Ez az illóolaj tökéletesen felidézi ezt az emléket, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 25.