Goloka

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2013. július 23.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: női illat - mesés indiai rózsa illata

Rose: a csodálatos illatú Rosa damascena és a kelet-indiai szantálfa simogatóan édes illata frissítõ narancsvirág eszenciával. A rózsa egyidõs az emberi kultúrával. A festészet, a költészet tárgya, a gyógyítás eszköze és a szerelem jelképe. Nyugtató illata egyet jelent a bizalommal. Eloszlatja a csalódottság, a sértõdés és a féltékenység depresszív érzését. Szeretetteljes hangulatot teremt.

Kiszerelés: 10ml

draculina

2018. január 26.

Erős, nehéz illat, nagyon keleties, kicsit fűszeres, tömény rózsa, én nagyon keveset használok belőle mert picit bántja az orromat ha túl sok. Elég tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

albertinablogg

2015. október 29.

Nagyon szeretem a rózsa illatát. Viszont sosem találtam még olyan parfümöt, ami a keleties 'feeling'-et adná vissza. Viszont a gyógynövényes boltban a natúr kozmetikumoknál megláttam, megszagoltam, beleszerettem és megvettem. Nagyon kellemes, mégis erős, intenzív, keleties rózsa illat, nem az a tipikus hamvas, púderes. Én a fülem mögé és a csuklómra kenek belőle. A pasim nagyon oda van érte. A szavaival élve: "Nyugtató és egyben izgató." Nem bír betelni sem az illattal, sem velem. Hát már ezért megéri! :D <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

x

2015. február 5.

Érdekes, kicsit csavaros rózsaolaj. Nem kifejezetten a sötét, mély, meditativ rózsa, és határozottan nem a pimasz, üde, érzéki rózsa. Tipikusan az a rózsaolaj, ami miatt sokan pfujjognak a rózsára, de érezhetően van benne még más összetevő is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

csikosmatyas

2013. július 20.

A Krisna-völgyben sikerült beszereznem egy példányt. Azoknak ajánlanám akik nem arra kíváncsiak, hogy x.y. parfümtervező milyennek képzeli a "keleties-jelleget", hanem egy igazi, hamisítatlan, valódi indiai parfümre vágynak és nem a "szerintem ilyen lehet"-re kíváncsiak.
Az illata igazi mesebeli rózsa illat, némi citrusos felhanggal a füstösséget garantáló szantálfa kíséretében. Miután olajban oldott illat, így a mai alkoholfüggő parfümvilágban talán elsőre nehéznek hat, viszont a tartósságra és a rendkívül tiszta valódi illatjegyekre garancia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 20.

N.A.

2013. március 27.

Nagyon erős és egyáltalán nem könnyed rózsa illat, kifejezetten hangsúlyos szantálfa mellékillattal. A leírása miatt vettem harmadikként a Goloka szériából (a tubarózsa és a lótusz nagyon jó), de azóta csak kétszer használtam. Szerintem nem egy fiatalos könnyedségű parfüm, de aki erőteljesebb, nagyon tipikusan "Indiás" illatra vágyik, annak jó választás lehet.

A jojobaolaj ebben is gyorsan felszívódik (akit esetleg ez tart vissza az olajos parfümöktől), az illat pedig tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

katarakta

2012. május 4.

nagyon finom,olyan szeretgetős illat,én szeretem...olyan nőies érzést kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

nagyon finom,olyan szeretgetős illat,én szeretem...olyan nőies érzést kelt.

vasmacska

2012. április 28.

A tipikus ijesztgetős rózsaillat, ami mindenre hasonlít, csak a friss, hamvasszirmú rózsára nem. Elég nehéz, kesernyés, nekem sajnos nem jött be. Persze az jó benne, hogy natúr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.