Goloka

Ár:   980 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 980 Ft

Enyhíti az ízületi gyulladások fájdalmát és kilazítja az izomgörcsöt. Javítja az öregedõ bõr állapotát, enyhíti a ráncosodást. Kezelhetõ vele a bõrfoltosság, a pattanásos és a petyhüdt bõr. Visszaszorítja a visszerek és hajszálerek torzulását. Táplálja a fejbõrt és a hajat, utóbbit fényessé és egészséges megjelenésûvé teszi. Illata elõsegíti az emlékezést és a szellemi tisztánlátást, egyúttal támogatja az éberséget és az összpontosítást. Ellazítja az idegeket, különösen a hosszú, idegõrlõ idõszakot vagy betegeskedést követõen hasznos. Figyelmeztetés: Növeli a vérnyomást!

Kiszerelés: 10ml

Ár: 980 Ft , Eladó: Okokucko.hu