Goloka

Ár:   3580 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 3580 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 3580 Ft

A rózsaolaj csökkenti a gyulladások és az izomgörcsök mértékét. Gátolja a herpesz elterjedését, enyhíti a fogínygyulladást, javítja a kötõhártya-gyulladást, valamint a szájfekélyre is kedvezõen hat. Kiegyensúlyozza a menstruáció lezajlását, enyhíti az ilyenkor tapasztalható görcsöket. Enyhíti a pikkelysömör és az ekcéma tüneteit, és más bõrgyulladásokra is hat. Illata megnyugtatja az idegeket. Áldásos szer migrén és másféle fejfájások ellen. Mérsékli a kétségbeesést és derûre váltja a búskomorságot. Eloszlatja a hangulati kilengéseket. Segít felszámolni a csalódottság érzését, a féltékenységet és a sértõdöttséget. Ösztönzi és bátorítja a szerelmet.

Kiszerelés: 3ml

Ár: 3580 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Goloka illóolajokat találsz az Ökokuckó webshopban
Alafaya

2013. május 25.

Kellemes, finom rózsaillata van, nem az a nehéz bolgár rózsaolaj típus. Néha magában parfümként is bevetem, de általában szőlőmagolajba teszek pár cseppet és testápolóként használom fürdés után. Sőt, legutóbb, amikor éppen kenegettem és még kicsit olajos volt az ujjam, egy pillanatra belemártottam a teámba - és csodás lett az íze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil