Goloka

Ár:   980 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Okokucko.hu, 980 Ft

A rózsafa olaja serkenti az immunrendszert, így megakadályozza a megfázást, az influenzát, csökkenti a lázat. Enyhíti a fejfájást, különösen a hosszú utazás során felmerülõ zavarokat csökkenti. Enyhíti az ekcéma viszketését, a bõr duzzadtságát. Bõrregeneráló és erõteljesen csökkenti a ráncosodást és a szem körüli szarkalábakat. Kiegyensúlyozza a zsíros és a száraz bõrt is. Megnyugtatja az érzékeny és gyulladt bõrt. Biztosítja bõr egészségét. Megnyugtatja az idegeket, segít elviselni a szorongást. Erõsíti az idegrendszert. A rózsafa olaja alkalmas az éberség növelésére. Ösztönzi a helyes önértékelést. Érzéki illat.

Kiszerelés: 10ml

Ár: 980 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Goloka illóolajokat találsz az Ökokuckó webshopban

NagyG

2013. január 3.

Nagyon intenzív illata van.Számomra már egy kissé émelyítő is.
Azt hittem hasonlítani fog a rózsára,de számomra teljesen más illatú.
De narancs illóolajjal keverve (sok narancs,kevés rózsafa),nagyon
finom illatot kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Nagyon intenzív illata van.Számomra már egy kissé émelyítő is.
Azt hittem hasonlítani fog a rózsára,de számomra teljesen más illatú.
De narancs illóolajjal keverve (sok narancs,kevés rózsafa),nagyon
finom illatot kapunk.