Goloka

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: csuti.akos, Módosítva: 2012. november 25.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: unisex illat - szantál illat friss jegyekkel

A királyi szantál-olaj és a nyugtató vetiver valamint a kissé fanyar indiai agarfa különleges keveréke. Nyugtató illata ellazítja a testet és a lelket. Felszínre hozza a szunnyadó szellemiséget. Nyitottá és megértõvé tesz. Rendszeres használata tehermentesít a felelõsség és a stressz alól.

Kiszerelés: 10ml

Jukka

2021. december 14.

Egy kezelés során ismerkedtem meg vele, rögtön be is szereztem. Online tudtam megvenni a gyártótól, mert a budapesti boltokban nem találtam. Az ára emelkedett, 2350ért kínálja a gyártó. Nekem ennyit is megért. Természetes, télen melengető és számomra kellemes, ellazító illata van. Nem mondanám, hogy dominál a szantál (amitől rendszerint csak a fejem fáj), hanem van egyfajta édessége is. Engem az óvodás gyurma illatára emlékeztet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

Dudoka77

2019. december 4.

Többféle Goloka parfümolajat kipróbáltam már, de átütő különbséget nem igazán fedeztem fel köztük: citrusos jegyek némi füstölős illatbeütéssel. Aránylag tartós, de nem leng körül olyan intenzíven, hogy utcaszerte érezhető legyen. Amikor füstölőt égetek, jól harmonizálnak ezek az illatok a hangulatommal. Nem olyan mélyek és misztikusak, mondhatni szolidan pislákolnak, mégis valamelyest átjárják a belsőt melegséggel, nyugalommal. Bizonyos időközönként kifejezetten ezeket a meleg olajparfümöket igénylem, talán mert összekötöm őket egy sajátosan békés, bensőséges hangulattal, az imént említett füstölőkkel, a mázas csuporban gőzölgő fűszeres teákkal és a relaxációmat segítő egyéb eszközeimmel. Fedetlen bőrfelszínen használom, hogy megkíméljem a ruházatomat az esetleges foltoktól. Inkább visszavonulós, hangulatfüggő, otthon használatos, relaxálós parfüm. Nekem téli hangulathoz passzol igazán, de ha kimegyek vele, mégis inkább nyáron használnom, amikor nem vagyok annyira beburkolva, így nem a ruha, hanem a bőröm issza be és árasztja szét az illatos olajat. Teljesen ártalmatlan, csakis természetes összetevőket tartalmazó illatszer. Bizonyosan venni fogom a jövőben is a társaival együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

mona82

2018. május 29.

Finom szantál illat, természetes, tartós(!), olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Finom szantál illat, természetes, tartós(!), olcsó :)

szilviakiralyno

2015. február 14.

Kelet szerelmeseként a szantálfa illata olyan nekem mint egy második bőr, és a lelkemmel is együtt rezeg. Ez egy tökéletes szantálfa illat, érezni a vetiverfű mélységét még, ahogy kiemeli a szantál illatát, a rózsa pedig bársonyosabbá teszi. Tökéletes, nekem mindig van belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

x

2015. február 5.

Dögös, fás, fűszeres, megdöbbentően friss és természetes, azzal együtt, hogy meditativ.

Végre rászántam magam egy Goloka vásárlásra az itteni vélemények alapján. Különleges illataik vannak, első próbára nem is tetszett mind, mert amikből nem rendeltem, azokból párat megszagiztam a boltban, de a vásárlásommal nagyon elégedett vagyok. Elképzelhető, hogy kombinálni is lehet őket, még nem próbáltam, mert csak ma vettem őket. A természetesség és bőrápoló hatás még külön plusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Bibi

2012. május 25.

Ez kérem szépen, büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 25.

Ez kérem szépen, büdös.

Laci

2012. április 21.

Hú ezek a termékek milyen jók, Mammutban találkoztam először velük. Nagyon tartós, csak egy kis húzás kell. Sajnos csak ezt próbáltam ki, mert siettem, de tesztelgetni fogom legközelebb. Szerencsére nem alkohol, hanem jojoba olaj alapú, így érzékeny bőrűeknek tökéletes választás. Ennyi pénzért igazi ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 21.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.