Goloka

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 2590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 2590 Ft

A szantálfát illetve illóolaját az ájurvédikus gyógyászatban mindmáig használják a fertõzések ellen. A szantálfa füstje és illóolaja enyhíti a hasmenést, a fülfájást és a légúti fertõzéseket. Serkentõleg hat az immunrendszerre. Így az egész szervezet számára elõnyös. A légzõszervi fertõzések, a hörghurut, a köhögések, a torokfájás jól kezelhetõk vele. Segíti a sebek gyógyulását, megnyugtatja a bõrt, csillapítja az ekcéma tüneteit. A szantálolaj nedvessé teszi a száraz és öregedõ bõrt. Lágyítja az arcvonásokat és csökkenti a ráncosodást. A zsíros bõr kiegyensúlyozására is alkalmas. Hasznos a pattanások ellen. Rendszeres használatával megszüntethetõek a baktériumos fertõzések. Csillapítja a szõrtüszõgyulladást. Így nagyon jó borotválkozás után. Érzékeny bõrre is ajánlott. A szantál illata nyugtatóan hat, ellazítja a testet és a lelket. Megfékezi az ingerlékenységet. Világosabbá teszi a gondolkodási folyamatot. Nyitottá és megértõvé tesz. Feléleszti a szunnyadó szellemiséget.

Kiszerelés: 5ml

Ár: 2590 Ft , Eladó: Okokucko.hu